GHOST LECTOR SF LC ACTIVE ROCK/JET BLACK 2020

Kód: LAK11DAAA0
Veľkosť:: XS
Informujte sa | LAK11DAAA0
€2 499
Veľkosť:: S
Informujte sa | LAK12DAAA0
€2 499
Veľkosť:: M
Skladom (> 5 ks) | LAK13DAAA0
Môžeme doručiť do: 28.10.2020
€2 499
Veľkosť:: L
Informujte sa | LAK14DAAA0
€2 499
Veľkosť:: XL
Informujte sa | LAK15DAAA0
€2 499

Podrobný popis

Rám
LECTOR LC
Vidlica
Rock Shox Reba RL Oneloc 100 mm (XS-M) 120 mm (L-XL)
Tlmič
-
Predstavec
Ground Fiftyone Dia. 31.8 mm
Riadítka
Ground Fiftyone flat bar Dia. 31.8 mm 700 mm (XS) 720 mm (S) 740 mm (M-L) 760 mm (XL)
Prehadzovač
SRAM GX Eagle 12-S
Prešmykač
-
Radiace páčky
SRAM NX Eagle
Kľuky
Truvativ Stylo 6K 32T
Napínak reťaze
-
Stredové zloženie
SRAM Pressfit DUB
Kazeta
SRAM PG-1230 11-50
Reťaz
SRAM NX Eagle
Brzdy
Sram Level TL 2/2 Piston 180 / 160 mm Disc
Brzdové kotúče
SRAM Centerline 180 / 160 mm
Brzdové páky
SRAM Level TL
Predný plášť
Maxxis Ikon 3C MaxxSpeed 29 x 2.2
Zadný plášť
Maxxis Ikon 3C MaxxSpeed 29 x 2.2
Predné koleso
Rodi Wheelset 15 x 110 mm
Zadné koleso
Rodi Wheelset 12 x 148 mm
Predný ráfik
-
Zadný ráfik
-
Predný náboj
-
Zadný náboj
-
Špice
-
Sedlovka
Ground Fiftyone Carbon 31.6 mm
Sedlová objímka
GW Seatclamp 38.0 mm
Sedlo
Selle Italia SLR Adjustable
Gripy
Production Privee
Blatníky
-
Predné svetlo
-
Zadné svetlo
-
Nosič
-
Pedále
-

Dodatočné parametre

Kategória: Bicykle
Predajňa: Skladom u dodávateľa
Modelový rok: 2020
Materiál rámu: Karbón
Veľkosť kolies: 29"
Pohlavie: Pánske
Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
Avatar autora Ghost Lector Essential 12.8.2020 21:28
Dobrý deň prajem, prosím Vás tento bicykel máte ešte vo veľkosti XL ? https://www.velosprint.sk/ghost-lector-sf-lc-active-rock-jet-black-2020/
M Avatar autora Dostupnosť Ghost Lector SF LC veľ. XL 13.8.2020 10:08
Dobrý deň, uvedený model je vo veľkosti XL žiaľ už úplne vypredaný. S pozdravom

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

"Už štvrtinu storočia náš svet tvoria bicykle postavené na poznatkoch z najextrémnejšich pretekov na svete. Bicykle, ktoré sa v kombinácii s kvalitnými komponentmi a moderným dizajnom zameriavajú na čistú radosť z jazdy, funkčnosť a dlhú životnosť.”

Príbeh ukrytý za našimi bicyklami Ghost
GHOST vyrába bicykle už viac ako 20 rokov. Čo teda odlišuje naše bicykle od ostatných? Každý z našich modelov má svoj vlastný charakter. Medzi priateľským základným modelom a agresívnym endurom existujú len drobné rozdiely, ktoré sa dajú vyjadriť v milimetroch, uhloch a zdvihoch. Naši vývojári sú skúsení cyklisti naprieč všetkými disciplínami, a to vo výsledku znamená, že každý model má svoj vlastný nezameniteľný rukopis. To, čo robí naše bicykle unikátne je fakt, že do každého vkladáme ohromnú dávku vášne a poctivej práce.

 ghost_bikes_history

História
Spoločnosť GHOST-Bikes bola založená dvoma mladými nadšencami: Uwe Kalliwodom a Klausom Mohwaldom vo Waldsassene, v Hornom Falcku severného Bavorska v roku 1993. Spoločnosť vyvíja a vyrába vysoko kvalitné bicykle pre profesionálnych aj rekreačných jazdcov. Sortiment zahŕňa horské, cestné, trekkingové, elektrobicykle a mestské modely. GHOST tiež sponzoruje jedny z najlepších svetových MTB tímov a jazdcov.

Spoločnosť sa úspešne rozvíja a zamestnáva 335 zamestnancov, z ktorých 135 pracuje v meste Waldsassen, kde všetko začalo a dodnes sa tu vyrába 70% všetkých bicyklov. Ďalej má spoločnosť pobočky v Holandsku, Španielsku, Kórei, južnej Číne a na Taiwane. V roku 2008 sa GHOST stal členom skupiny Accell Group z Holandska. Accell sa rozhodol dôverovať odborným znalostiam zakladateľa spoločnosti Uweho Kalliwodu (CEO), ktorý aj naďalej zostáva vo vedení spoločnosti. 

Vývoj a technológie
Za každým z našich modelov sa ukrýva prepracovaný vývoj. Často ladíme tie najmenšie detaily aj niekoľko mesiacov, kým nie sme spokojní. Náš vývoj pokladá základy pre dizajn, funkčnosť a ďalšie charakteristické prvky našich bicyklov. Je to miesto, kde vznikajú inovatívne riešenia

Naši vývojári sú skúsení inžinieri. Ale čo je snáď najdôležitejšie, je fakt, že sú nadšení cyklisti, ktorí sa zúčastňujú pretekov Cross Race, 4X a série Enduro World Race. Vieme, čo je dôležité na svetových trailoch a čo naozaj funguje. Každý vývoj začína nápadom, inšpiráciou alebo víziou, ktorá sa následne zhmotňuje v náčrtoch a je prepracovaná v 3D vizualizáciách a simuláciách. Nové prototypy sú potom prvýkrát testované na testovacích laviciach.

Je to jediný spôsob, ako môžeme zaručiť odolnosť a bezpečnosť našich výrobkov. Nakoniec prichádza pravdepodobne najdôležitejší krok celého procesu: prototypy opúšťajú laboratórium a sú, za pomoci našich tímových jazdcov, vystavené náročným testom v reálnych podmienkach. Dáta z testov naši inžinieri využijú vo finálnom vývoji a výsledkom sú bicykle, na ktoré sú pyšní, ako ľudia, ktorí ich vyrobili, aj ako ľudia, ktorí na nich jazdia.

Nie všetko sa dá vyriešiť na monitore počítača. Niekedy je potreba zhmotniť nové nápady za účelom testovania. Vďaka pokročilému počítačovému modelovaniu je dnes možné rýchlo vyrábať modely v malom meradle, ale my sme praktickí ľudia a preferujeme prototypy, ktoré možno osedlať. Len tak môžeme presne cítiť, čo funguje a ktoré detaily treba zlepšiť. Akonáhle prototypy dostanú reálnu podobu, ihneď sa stanú predmetom intenzívneho testovania našich tímových jazdcov a skúsených bikerov. Vďaka tomu bolo možné realizovať ich pripomienky ešte pred sériovou výrobou. V závislosti na modeli tiež úzko spolupracujeme s dodávateľmi odpruženia, aby sme našli to najoptimálnejšie nastavenie.