BBB BSG-5505XL Select XL Športové Okuliare S Vymeniteľnými Zorníkmi Zelená

Kód: 356363
Novinka
Značka: BBB
€65,95 –24 %
BBB BSG-5505XL Select XL Športové Okuliare S Vymeniteľnými Zorníkmi Zelená
€65,95 –24 % €49,95
Informujte sa
Farba
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Extra veľké, vymeniteľné polykarbonátové sklá. Vymeniteľné polykarbonátové sklá so špeciálnym systémom prúdenia vzduchu a úpravou proti zahmlievaniu na vnútornej strane, ktoré zabezpečia lepšie vlastnosti v podmienkach s vysokou vlhkosťou.Dodávané sklá majú hydrofóbnu úpravu.Rôzne sklá a gumené bočnice sú k dispozícii osobitne.Plné, zaoblené sklo poskytuje optimálnu ochranu proti slnku, prachu a vetru.Súčasťou balenia sú náhradné žlté a číre sklá.

Detailné informácie

Podrobný popis

  • Extra veľké, vymeniteľné polykarbonátové sklá.
  • Vymeniteľné polykarbonátové sklá so špeciálnym systémom prúdenia vzduchu a úpravou proti zahmlievaniu na vnútornej strane, ktoré zabezpečia lepšie vlastnosti v podmienkach s vysokou vlhkosťou.
  • Dodávané sklá majú hydrofóbnu úpravu.
  • Rôzne sklá a gumené bočnice sú k dispozícii osobitne.
  • Plné, zaoblené sklo poskytuje optimálnu ochranu proti slnku, prachu a vetru.
  • Súčasťou balenia sú náhradné žlté a číre sklá.

Dodatočné parametre

Kategória: Cesta a MTB
Farba: Zelená

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

O BBB Cycling

What started with a handful of products has grown to a full range of cycling parts and accessories. Products that have received more than 100 product and innovation awards over the years and are serving the needs of cycling enthusiasts from all over the world. After 25 years it’s safe to say BBB Cycling is part of your ride.

Súčasť vašej jazdy
BBB Cycling tu chce byť pre každého cyklistu. Chceme byť súčasťou každej jazdy, prinášať vám zábavu, a zabezpečiť, aby ste trávili viac času na bicykloch spolu so svojimi priateľmi. Jazda na bicykli je niečo zvláštne. Cítite sa bezstarostne a môžete si vychutnať ten okamih. To je presne ten pocit, ktorý si ceníme a chceme, aby ho prinášali aj naše produkty.

Ocenenia sa nezískajú len tak samé
Sme nadšenci cyklistiky, čo nám prináša zábavu a tiež kreativitu vytvárať kolekciu užitočných cyklo produktov. Každý kolega prispieva k vývoju produktov tým, že získava spätnú väzbu od koncových užívateľov a poskytuje im vlastné skúsenosti s cyklistikou a inými športovými aktivitami, alebo testovaním prototypov. Samotný vývojový tím tvoria špecialisti rozdelení podľa špecifických skupín produktov. Je to kvôli nekonečnej motivácii našich zamestnancov, vďaka ktorej sa nám podarilo získať viac ako 100 ocenení za produkty a inovácie.

Čo prinesie budúcnosť
V budúcnosti chceme pokračovať v budovaní toho aby sme boli i naďalej "súčasť vašej jazdy". Chceme byť ešte viac v spojení s našimi fanúšikmi. Byť súčasťou vašej jazdy, funguje oboma smermi a vážime si spojenie s cyklistickou komunitou. Tým, že sme vytvorili ešte interaktívnejší proces, môžeme naše inovácie, ešte lepšie prispôsobiť vašim potrebám a ponúknuť produkty, ktoré sú vytvorené takmer individuálne.