Prilba CRATONI AKINO FAY white-pink glossy

Kód: 112203B2
Veľkosť prilby:: 53-58 cm
Momentálne nedostupné | 112203B2
€34,90

Podrobný popis

Cratoni nerobí žiadne kompromisy s prilbami pre deti a juniorov. Najmä deti radi nosia prilbu keď ani nevedia že ju majú na hlave. Preto aj u detských prilieb kladieme dôraz na nízku hmotnosť, ergonomický tvar, veľmi dobrú ventiláciu a dokonalé uchytenie v kombinácii s jednoduchými systémami na nastavenie veľkosti. Je tiež samozrejmosťou, že máme malé rozmery, od obvodu hlavy 46cm.

Cratoni Akino ponúka maximálnu bezpečnosť pre najmenších cyklistov a ochráni ich hlavu aj pri tvrdšom náraze. Vďaka hlbokému tvaru je v bezpečí celá hlava vrátane zátylku.

Cratoni Akino je veľmi ľahká prilba s inmold konštrukciou a jednoducho a pohodlne sa nasadzuje aj dáva dole. Odopínanie remienka dvomi prstami jednej ruky ľahko zvládnu aj malé deti. Súčasťou prilby sú reflexné prvky, sieťka proti hmyzu a pre väčšiu bezpečnosť má integrovanú zadnú blikačku.

Z mnohých zaujímavých a hravých dizajnov si vyberie každý chlapec alebo dievča. Radi by ste mali prilbu s pirátmi, autami alebo jednorožcom?

V nezávislých testoch detských prilieb sa Cratoni Akino pravidelne umiestňuje na popredných priečkach s vynikajúcimi výsledkami.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 Cratoni helmets logo

Keď Günter Krauter založil značku Cratoni v Steinbergu v roku 1985, nosenie prilieb ešte nebolo toľko rozšírené. Ale vizionársky podnikateľ vedeľ, že ochranahlavy bude v budúcnosti jednou z nejdiskutovaneších tém cyklistického sveta.

Nemecká firma Cratoni je jedným z najväších svetových výrobcov cyklo a moto prilieb. Ich korene siahajú do zimných športov. Vízia firmy Cratoni smeruje cestou najvyššej možnej ochrany cyklistu, alebo iného účastníka cestnej dopravy. Cratoni získalo mnoho prestížnych umiestnení a cien, vďaka ktorím sa firma Cratoni stáva jednotkou na trhu. Týmto prilbám verí aj široká verejnosť alebo aj špičkový závodníci, ktorým dodáva tu najvyššiu úroveň ochrany pri závodoch. Najvyššie modely sú testované v aerodynamickom tunely alebo pri záťažových testoch.

Hlavné „know how“ firmy Cratoni sú: maximálna ochrana, maximálny komfort, užívateľsky príjemné používanie.

Len, keď prilby majú tieto vlastnosti, stávajú sa neoddeliteľnou súčasťou cyklistu a tým spojí bezpečnosť so skvelým pocitom z jazdy.