❗️❗️Prosíme zákazníkov o dodržanie všetkých vládnych nariadení❗️❗️ - Vstup a pohyb v predajniach len s nasadeným rúškom! - Vstup do predajne je povolený len vyhradenému počtu zákazníkov, ktorý je vyznačený na dverách predajne - Jednorazové rukavice alebo dezinfekčné prostriedky máme pripravené pri vstupe do predajne

GHOST HYBRIDE SLAMR X S7.7+ LC TITANIUM GRAY/RIOT RED/STAR WHITE 2020

Kód: 65YA1055
Veľkosť:: S
Informujte sa | 65YA1055
€6 499
Veľkosť:: M
Informujte sa | 65YA1056
€6 499
Veľkosť:: L
Informujte sa | 65YA1057
€6 499
Veľkosť:: XL
Informujte sa | 65YA1058
€6 499

Podrobný popis

Rám
Hybride SLAMR LC
Vidlica
Rock Shox Lyrik Ultimate RCT3 Dual Position Air 160 mm
Tlmič
Rock Shox Super Deluxe Coil Ultimate RCT 140 mm
Predstavec
Ground Fiftyone Dia. 31.8 mm
Riadítka
Ground Fiftyone 780 mm Dia. 31.8 mm Rise 15 (S) 25 (M/L) 35 (XL)
Prehadzovač
SRAM X01 Eagle 12-S
Prešmykač
-
Radiace páčky
SRAM X01 Eagle Single Click
Kľuky
Ground Fiftyone 34T
Napínak reťaze
e*thirteen e-spec Plus
Stredové zloženie
-
Kazeta
SRAM PG-1230 11-50
Reťaz
SRAM GX Eagle
Brzdy
SRAM G2 RSC 4/4 Piston 200 mm Disc
Brzdové kotúče
SRAM Centerline 200 mm
Brzdové páky
SRAM G2 RSC
Predný plášť
Maxxis Minion DHF 3C MaxxTerra Exo+ 29x2.5
Zadný plášť
Maxxis Minion DHR II 3C MaxxTerra Exo+ 27.5x2.8
Predné koleso
Syntace W33i 15x110 mm
Zadné koleso
Syntace W40i 12x148 mm
Predný ráfik
-
Zadný ráfik
-
Predný náboj
-
Zadný náboj
-
Špice
-
Sedlovka
Hodaka Dropper Post 31.6 mm
Sedlová objímka
Leadtec LC-151 34.9 mm
Sedlo
Ergon SM E-Mountain
Gripy
Ergon GE1
Motor
Shimano DU-E8000
Batéria
Shimano BT-E8010 504 Wh
Display
Shimano SC-E8000
Nabíjačka
Shimano EC-E6002
Blatníky
-
Predné svetlo
-
Zadné svetlo
-
Nosič
-
Pedále
VPE 527

Dodatočné parametre

Kategória: Horské elektrobicykle - Celoodpružené
Modelový rok: 2020
Batéria: 504Wh
Materiál rámu: Karbón
Motor: Shimano
Veľkosť kolies: 29"/27.5"
Pohlavie: Pánske

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

"Už štvrtinu storočia náš svet tvoria bicykle postavené na poznatkoch z najextrémnejšich pretekov na svete. Bicykle, ktoré sa v kombinácii s kvalitnými komponentmi a moderným dizajnom zameriavajú na čistú radosť z jazdy, funkčnosť a dlhú životnosť.”

Príbeh ukrytý za našimi bicyklami Ghost
GHOST vyrába bicykle už viac ako 20 rokov. Čo teda odlišuje naše bicykle od ostatných? Každý z našich modelov má svoj vlastný charakter. Medzi priateľským základným modelom a agresívnym endurom existujú len drobné rozdiely, ktoré sa dajú vyjadriť v milimetroch, uhloch a zdvihoch. Naši vývojári sú skúsení cyklisti naprieč všetkými disciplínami, a to vo výsledku znamená, že každý model má svoj vlastný nezameniteľný rukopis. To, čo robí naše bicykle unikátne je fakt, že do každého vkladáme ohromnú dávku vášne a poctivej práce.

 ghost_bikes_history

História
Spoločnosť GHOST-Bikes bola založená dvoma mladými nadšencami: Uwe Kalliwodom a Klausom Mohwaldom vo Waldsassene, v Hornom Falcku severného Bavorska v roku 1993. Spoločnosť vyvíja a vyrába vysoko kvalitné bicykle pre profesionálnych aj rekreačných jazdcov. Sortiment zahŕňa horské, cestné, trekkingové, elektrobicykle a mestské modely. GHOST tiež sponzoruje jedny z najlepších svetových MTB tímov a jazdcov.

Spoločnosť sa úspešne rozvíja a zamestnáva 335 zamestnancov, z ktorých 135 pracuje v meste Waldsassen, kde všetko začalo a dodnes sa tu vyrába 70% všetkých bicyklov. Ďalej má spoločnosť pobočky v Holandsku, Španielsku, Kórei, južnej Číne a na Taiwane. V roku 2008 sa GHOST stal členom skupiny Accell Group z Holandska. Accell sa rozhodol dôverovať odborným znalostiam zakladateľa spoločnosti Uweho Kalliwodu (CEO), ktorý aj naďalej zostáva vo vedení spoločnosti. 

Vývoj a technológie
Za každým z našich modelov sa ukrýva prepracovaný vývoj. Často ladíme tie najmenšie detaily aj niekoľko mesiacov, kým nie sme spokojní. Náš vývoj pokladá základy pre dizajn, funkčnosť a ďalšie charakteristické prvky našich bicyklov. Je to miesto, kde vznikajú inovatívne riešenia

Naši vývojári sú skúsení inžinieri. Ale čo je snáď najdôležitejšie, je fakt, že sú nadšení cyklisti, ktorí sa zúčastňujú pretekov Cross Race, 4X a série Enduro World Race. Vieme, čo je dôležité na svetových trailoch a čo naozaj funguje. Každý vývoj začína nápadom, inšpiráciou alebo víziou, ktorá sa následne zhmotňuje v náčrtoch a je prepracovaná v 3D vizualizáciách a simuláciách. Nové prototypy sú potom prvýkrát testované na testovacích laviciach.

Je to jediný spôsob, ako môžeme zaručiť odolnosť a bezpečnosť našich výrobkov. Nakoniec prichádza pravdepodobne najdôležitejší krok celého procesu: prototypy opúšťajú laboratórium a sú, za pomoci našich tímových jazdcov, vystavené náročným testom v reálnych podmienkach. Dáta z testov naši inžinieri využijú vo finálnom vývoji a výsledkom sú bicykle, na ktoré sú pyšní, ako ľudia, ktorí ich vyrobili, aj ako ľudia, ktorí na nich jazdia.

Nie všetko sa dá vyriešiť na monitore počítača. Niekedy je potreba zhmotniť nové nápady za účelom testovania. Vďaka pokročilému počítačovému modelovaniu je dnes možné rýchlo vyrábať modely v malom meradle, ale my sme praktickí ľudia a preferujeme prototypy, ktoré možno osedlať. Len tak môžeme presne cítiť, čo funguje a ktoré detaily treba zlepšiť. Akonáhle prototypy dostanú reálnu podobu, ihneď sa stanú predmetom intenzívneho testovania našich tímových jazdcov a skúsených bikerov. Vďaka tomu bolo možné realizovať ich pripomienky ešte pred sériovou výrobou. V závislosti na modeli tiež úzko spolupracujeme s dodávateľmi odpruženia, aby sme našli to najoptimálnejšie nastavenie.