GIANT REVOLT 0 GRAY TEAL 2020

Kód: 2002013112
Novinka
Značka: Giant
ZadarmoZadarmo
GIANT REVOLT 0 GRAY TEAL 2020 (Veľkosť: XL)
€1 599

Zvoľte variant

Viac ako polovica ciest na svete je nespevnených. A to znamená nespočetné množstvo príležitostí pre dobrodružstvo na štrku, lesných a poľných cestách, aj malebných vedľajších cestičkách. Nový hliníkový Revolt je ľahký a všestranný gravel bike, ktorý bude dokonalým nástrojom na preskúmanie ciest a ciest, o ktorých ste vždy premýšľali, ale nikdy po nich nešli.

Pojem "gravel bike" môže mať pre rôznych jazdcov rôzne významy, každý si pod tým predstaví to svoje. Či už jazdíte po prašných cestách, lesných chodníkoch, štrku alebo kombinujte všetko, tak potrebujete bicykel, ktorý vašimi obľúbenými aj doteraz nepoznanými trasami hladko "prepláva" a budete sa ňom cítiť pohodlne aj po celom dni v sedle. Nový Revolt je presne taký bicykel. Postavený je na ľahkom hliníkovom ráme ALUXX s karbónovou vidlicou a navrhnutý je tak, aby perfektne kombinoval tuhosť (pre čo najvyššiu efektivitu šliapania) a poddajnosť (pre vysoký komfort a ľahkú ovládateľnosť bicykla). Pre vyššie pohodlie je tu sedlovka typu D-Fuse a veľmi nízko umiestnené sedlové vzpery. Rovnakou technológiou ako sedlovka sú vyrobené tiež riadidlá Contact XR D-Fuse, ktoré pod záťažou mierne pružia - opäť pre vyšší komfort (iba vyšší model). Samozrejmosťou sú kotúčové brzdy s pevnými osami, širšie bezdušové plášte (až do rozmeru 45c), chránič spodnej rúrky X-Defender a špeciálne úchytky pre predný i zadný nosič - to pre prípad, že by ste chceli vyraziť aj so všetkou výbavou na pobyt v prírode.
Veľkosť:: XS
Informujte sa | 2002013112
€1 599
Veľkosť:: S
Informujte sa | 2002013113
€1 599
Veľkosť:: M
Informujte sa | 2002013114
€1 599
Veľkosť:: ML
Informujte sa | 2002013115
€1 599
Veľkosť:: L
Informujte sa | 2002013116
€1 599
Veľkosť:: XL
Informujte sa | 2002013117
€1 599

Podrobný popis

Popis produktu nie je dostupný

Dodatočné parametre

Kategória: Gravel a Cyklocross bicykle
Modelový rok: 2020
Materiál rámu: Hliník
Veľkosť kolies: 28"
Pohlavie: Pánske

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

WELCOME TO THE ULTIMATE CYCLING EXPERIENCE.


O ZNAČKE
Všetko to začalo v roku 1972 s jasným cieľom – meniť cyklistiku k lepšiemu a prinášať radosť z jazdy na bicykli ľudom po celom svete. Zakladatelia značky Giant boli majstri svojho remesla, skúsení konštruktéri. Ich recept na to, ako urobiť cyklistiku zábavnejšou a dostupnejšou, bol jednoduchý: vyrábať stále kvalitnejšie bicykle. V priebehu štyridsaťročnej ceste, kedy sa Giant z malej továrne na výrobu bicyklov stal postupne najväčšou cyklistickou firmou na svete. Sú tu nové materiály a pokročilé technológie. Bicykle, o akých sa nám v roku 1972 ani nesnívalo, sú dnes úplnou samozrejmosťou. Napriek tomu Giant nikdy nezabudol na svoje pôvodné poslanie – neustále zlepšovať vaše zážitky z jazdy na dvoch kolesách. A aby sme to dokázali, držíme sa troch hlavných zásad: zručnosť, inovácia, inšpirácia.

ZRUČNOST
Už na samom začiatku zakladateľ spoločnosti King Liu veril, že ľahší, rýchlejší a z hľadiska materiálov a spracovaní kvalitnejších bicyklov urobí cyklistiku nie len zábavnejšou, ale tiež dostupnejšou širšiemu spektru ľudí. Giant tak postupne začal meniť zavedené spôsoby výroby bicyklov. Pokroky na seba nenechali dlho čakať a skúsenosti získané v priebehu prvej dekády sa stali odrazovým mostíkom k ďalšiemu rozvoju. Na rozdiel od väčšiny ostatných značiek sme k výrobe bicyklov používali vlastné materiály, aby sme dokázali vyhovieť konkrétnym požiadavkám na kvalitu, zlepšovali sme naše schopnosti v oblasti zvárania a tvarovania rámových trubiek.

Neustálý „hlad“ po dalším rozvoji nás dostal tam, kde nyní jsme. Každé kolo Giant, než opustilo naše výrobní linky, prošlo rukama mnoha zkušených lidí, kteří mu „vdechli život“. A přestože jsme se hned na začátku pustili do neznámých vod – pevnější a lehčí materiály, efektivnější výroba, přísná kontrola kvality – spolehlivost našich kol a vaše důvěra ve značku Giant byly pro nás vždy na prvním místě.

INOVACE
V roce 1981 se Giant stal první značkou, která široké cyklistické veřejnosti nabídla kvalitní a při tom cenově dostupné hliníkové rámy. Jízdních vlastností, jaké do té doby nabízely jen drahé špičkové stroje, si tak mohlo dopřát mnohem více lidí z různých koutů světa. Stejnou cestou se Giant vydal v roce 1987, kdy představil svůj první karbonový rám. Model Cadex 980 C je považován za první dostupný silniční rám z uhlíkových vláken. K jeho výrobě bylo tehdy použito karbonových trubek a hliníkových spojek.

Od té chvíle na seznamu inovací přibývají další a další položky, které jsou výsledkem spolupráce našich konstruktérů a designérů s profesionálními jezdci. A jsou to právě jejich zkušenosti a požadavky, co nás neustále posouvá dál. Ať už je to naše špičková karbonová technologie, vyspělý systém odpružení nebo kvalitní komponenty a zapletená kola, veškeré inovace určené zpočátku jen pro naše závodní týmy se prostřednictvím sériových kol postupně dostávají i k vám, cyklistickým nadšencům. Zdokonalujeme tak nejen samotná kola, ale i zážitky, které lidem cyklistika přináší.

INSPIRACE
Stejně důležité jako technologický vývoj a kvalita našich produktů je pro nás i nadšení pro cyklistiku jako takovou a s tím spojené propagování tohoto sportu. Příkladem jde samotný zakladatel King Liu (na fotografii). Radost z jízdy na kole znovu objevil až po sedmdesátce. Nyní i přes svůj věk tráví v sedle silničky většinu času a cestuje po světě s jasným cílem – jeho dlouhé a mnohdy náročné cyklistické mise nejen že motivují další zaměstnance firmy, naše prodejce a příznivce značky Giant, aby se k němu připojili, ale také pomáhají šířit myšlenku cyklistiky jako zdravého životního stylu.

A je to samozřejmě i naše partnerství s cyklistickými profesionály různých disciplín, které posiluje náš vztah k tomuto sportu. Na olympijských hrách, Tour de France nebo na Světovém poháru, všude tam se naši jezdci mohou na Giant maximálně spolehnout. Jejich úspěchů si nesmírně vážíme. A zatímco nás motivují, abychom v naší práci šli neustále kupředu, příznivce cyklistiky po celém světě inspirují k tomu, aby sedli na kolo a užili si ten skvělý pocit, jaký jim nic jiného nenabídne.