❗️❗️Prosíme zákazníkov o dodržanie všetkých vládnych nariadení❗️❗️ - Vstup a pohyb v predajniach len s nasadeným rúškom! - Vstup do predajne je povolený len vyhradenému počtu zákazníkov, ktorý je vyznačený na dverách predajne - Jednorazové rukavice alebo dezinfekčné prostriedky máme pripravené pri vstupe do predajne

LIV EMBOLDEN E+ 1 BLACK/LIGHT BLUE 2020

Kód: 2003326103
Novinka
Značka: Liv
ZadarmoZadarmo
LIV EMBOLDEN E+ 1 BLACK/LIGHT BLUE 2020
€3 599

Zvoľte variant

Celoodpružený elektrobicykel Embolden E +, je špecificky dámska obdoba pánskeho modelu Stance E +, vám otvorí pomyselné dvere k úplne novej dimenzii horskej cyklistiky.

Základom bicykla je hliníkový rám z vysoko kvalitnej zliatiny AluxX SL a s veľmi dobre premyslenou dámskou geometriou. Vďaka zadnému odpruženiu Flexpoint so zdvihom 120 mm a prednej vidliciu so zdvihom 130 mm je Embolden E + ideálnym bicyklom ako na hravé trialy a Singletrack, tak aj na pohodové jazdenie v ľahšom teréne. Avšak nezľakne sa ani technicky náročnejších pasáží. Najmä v kopcoch oceníte výkonný stredový motor Giant SyncDrive Sport Yamaha, ktorého vysoký krútiaci moment 80 Nm spolu s podporou až 350% vás vyvezie aj do tých najprudších "stojok". Zásadnou inováciou oproti starším modelom elektrobicyklov Giant je tu plne integrovaná batéria umiestnená zospodu dolnej rámovej trubky, kam sa pohodlne zmestilo 500 Wh kapacity batérie. A vďaka tomu, že batéria je umiestnená zospodu, tak na hornej časti spodnej rámovej trubky je miesto na košík na fľašu. V prípade, že batériu úplne vyčerpáte, nová šesť ampérová rýchlonabíjačka SmartCharger vám batériu za 90 minút nabije na 60% kapacity. Ďalšou novinkou je ovládacia jednotka RideControl ONE, ktorá obsahuje dominantné ergonomické tlačidlá pre prepínanie jazdných režimov (na výber ich máte 5), LED diódy pre zobrazenie stavu batérie a zvolený jazdný režim a nechýba ani tlačidlo funkcie walk assist. Vďaka Bluetooth konektivite potom môžete vaše bicykel spárovať s aplikáciou Giant RideControl, ktorú si stiahnete do vášho inteligentného telefónu (pre Android a iOS) - táto aplikácia vám potom ponúkne množstvo ďalších užitočných funkcií, ako napríklad tuning (vyladenie) jazdných režimov alebo fitness funkcie vrátane analýzy vášho výkonu. A prečo by ste si mali kupovať celoodpružený elektrobicykel, aj keď napríklad nejazdíte v ťažkom teréne? Predstavte si, že by vaše auto, s ktorým jazdíte prevažne po cestách a diaľniciach, nemalo tlmiče - auto je ťažké a musí tlmiť i sebemenšie nerovnosti, inak by sa v ňom nedalo ísť - a s elektrobicyklami je to podobné, vzhľadom k ich vyššej hmotnosti je zadný tlmič veľkým prínosom z hľadiska vášho pohodlia pri jazde. A pre vyšší komfort aj bezpečnú jazdu v teréne sú dôležité tiež širšie ráfiky a plášte (tu sa opäť ponúka súvislosť s autami).
Veľkosť:: XS
Informujte sa | 2003326103
€3 599
Veľkosť:: S
Informujte sa | 2003326104
€3 599
Veľkosť:: M
Informujte sa | 2003326105
€3 599
Veľkosť:: L
Informujte sa | 2003326106
€3 599

Podrobný popis

Popis produktu nie je dostupný

Dodatočné parametre

Kategória: Horské elektrobicykle - Celoodpružené
Modelový rok: 2020
Batéria: 500Wh
Materiál rámu: Hliník
Motor: Giant
Veľkosť kolies: 27.5"
Pohlavie: Dámske

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: