Prilba CRATONI C-Classic - Black Matt

Kód: 113101F2
Veľkosť prilby:: 54-58 cm
Informujte sa | 113101F2
€89,90
Veľkosť prilby:: 58-61 cm
Informujte sa | 113101F3
€89,90

Podrobný popis

Štýlová prilba Cratoni C-Classic sa postará o tvojej bezpečí na cestách mestom aj počas víkendových vychádzok. Prilba má 11 vetracích otvorov, ktoré zaistí skvelú ventiláciu vzduchu, reflexné prvky a zadné osvetlenie zlepší tvoju viditeľnosť na cestách i cyklotrasách.

 


 

- osvedčená helma do mesta i do prírody
- integrované zadné svetlo
- 11 ventilačných otvorov
- odnímateľný šilt / hľadí
- sieťka proti hmyzu
- váha 315 g

 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 Cratoni helmets logo

Keď Günter Krauter založil značku Cratoni v Steinbergu v roku 1985, nosenie prilieb ešte nebolo toľko rozšírené. Ale vizionársky podnikateľ vedeľ, že ochranahlavy bude v budúcnosti jednou z nejdiskutovaneších tém cyklistického sveta.

Nemecká firma Cratoni je jedným z najväších svetových výrobcov cyklo a moto prilieb. Ich korene siahajú do zimných športov. Vízia firmy Cratoni smeruje cestou najvyššej možnej ochrany cyklistu, alebo iného účastníka cestnej dopravy. Cratoni získalo mnoho prestížnych umiestnení a cien, vďaka ktorím sa firma Cratoni stáva jednotkou na trhu. Týmto prilbám verí aj široká verejnosť alebo aj špičkový závodníci, ktorým dodáva tu najvyššiu úroveň ochrany pri závodoch. Najvyššie modely sú testované v aerodynamickom tunely alebo pri záťažových testoch.

Hlavné „know how“ firmy Cratoni sú: maximálna ochrana, maximálny komfort, užívateľsky príjemné používanie.

Len, keď prilby majú tieto vlastnosti, stávajú sa neoddeliteľnou súčasťou cyklistu a tým spojí bezpečnosť so skvelým pocitom z jazdy.