Prilba CRATONI C-Stream - Grey Glossy

Kód: 112102F4
Veľkosť prilby:: 59-65 cm
Informujte sa | 112102F4
€64,90

Podrobný popis

V ponuke lifestyle prilieb na denné používanie v meste, alebo na cyklistické výlety má Cratoni v ponuke  rôzne modely v rôznych veľkostiach až po obvod hlavy 65cm.

Aktívni ľudia, ktorí využívajú bicykel denne ocenia najnovšie vychytávky zabalené do klasického dizajnu. Či už integrovanú zadnú blikačku, alebo reflexné prvky poskytujúce dodatočnú bezpečnosť v cestnej premávke.

Prilba Cratoni C-Stream je určená pre všetkých cyklistov s väčším obvodom hlavy. So svojou veľkosťou do 65cm dokonale chráni hlavu a naviac, dobre vyzerá. Klasický dizajn v kombinácii s nízkou hmotnosťou a aktívnymi aj pasívnymi bezpečnostnými prvkami je to pravé čo potrebujete na každodenné cesty.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 Cratoni helmets logo

Keď Günter Krauter založil značku Cratoni v Steinbergu v roku 1985, nosenie prilieb ešte nebolo toľko rozšírené. Ale vizionársky podnikateľ vedeľ, že ochranahlavy bude v budúcnosti jednou z nejdiskutovaneších tém cyklistického sveta.

Nemecká firma Cratoni je jedným z najväších svetových výrobcov cyklo a moto prilieb. Ich korene siahajú do zimných športov. Vízia firmy Cratoni smeruje cestou najvyššej možnej ochrany cyklistu, alebo iného účastníka cestnej dopravy. Cratoni získalo mnoho prestížnych umiestnení a cien, vďaka ktorím sa firma Cratoni stáva jednotkou na trhu. Týmto prilbám verí aj široká verejnosť alebo aj špičkový závodníci, ktorým dodáva tu najvyššiu úroveň ochrany pri závodoch. Najvyššie modely sú testované v aerodynamickom tunely alebo pri záťažových testoch.

Hlavné „know how“ firmy Cratoni sú: maximálna ochrana, maximálny komfort, užívateľsky príjemné používanie.

Len, keď prilby majú tieto vlastnosti, stávajú sa neoddeliteľnou súčasťou cyklistu a tým spojí bezpečnosť so skvelým pocitom z jazdy.