Prilba CRATONI Smartride | Black Matt

Kód: 110201D2
Veľkosť prilby:: 54-58 cm
Momentálne nedostupné | 110201D1
€299,90
Veľkosť prilby:: 58-61 cm
Momentálne nedostupné | 110201D2
€299,90

Podrobný popis

Cratoni SmartRide – Revolučná koncepcia smart-prilby s bluetooth konektivitou

Pretože bezpečnosť má obzvlášť vysokú prioritu pri jazde mestskou džungľou, vyvinuli sme v Cratoni špeciálnu mestskú prilbu. Nielenže stanovuje nové štandardy pre ochranu hlavy, ale vynikajúco chráni pred vetrom a zlým počasím. Vďaka svojmu štýlovému dizajnu je zároveň aj módnym doplnkom - hodí sa hoci aj k neformálnemu obleku pri jazde na obchodné stretnutie.

Smartfóny zjednodušujú náš každodenný život už niekoľko rokov. Cratoni SmartRide ponúka integrované riešenie prepojenia telefónu a prilby. Tým podstatne rozširuje funkcie prilby samotnej o doteraz netušené možnosti.

Funkcie prilby sa dajú ovládať buď cez diaľkový ovládač, ktorý si pripnete na riadítka, alebo prostredníctvom bezplatnej aplikácie v mobile.

- Prilba má integrované bluetooth sluchátka aj mikrofón, takže môžete telefonovať, alebo sa spojiť s kolegom ktorý má tiež prilbu Cratoni Smartride pomocou funkcie vysielačky

- Počúvať obľúbenú hudbu z telefónu

- Môžete zapínať smerovky integrované v zadnej časti prilby.

- V prípade havárie sa aktivuje GPS, určí Vašu presnú polohu a po uplynutí vopred nastavenom čase sám zavolá záchranku

- Aplikácia zaznamenáva všetky údaje o Vašej jazde s možnosťou zdieľania so svojimi priateľmi

Cratoni SmartRide – Budúcnosť mestskej mobility, ktorá pozitívne zmení Váš každodenný cyklistický život.

Demonštračné video: https://youtu.be/idzfC7hx7iM

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 Cratoni helmets logo

Keď Günter Krauter založil značku Cratoni v Steinbergu v roku 1985, nosenie prilieb ešte nebolo toľko rozšírené. Ale vizionársky podnikateľ vedeľ, že ochranahlavy bude v budúcnosti jednou z nejdiskutovaneších tém cyklistického sveta.

Nemecká firma Cratoni je jedným z najväších svetových výrobcov cyklo a moto prilieb. Ich korene siahajú do zimných športov. Vízia firmy Cratoni smeruje cestou najvyššej možnej ochrany cyklistu, alebo iného účastníka cestnej dopravy. Cratoni získalo mnoho prestížnych umiestnení a cien, vďaka ktorím sa firma Cratoni stáva jednotkou na trhu. Týmto prilbám verí aj široká verejnosť alebo aj špičkový závodníci, ktorým dodáva tu najvyššiu úroveň ochrany pri závodoch. Najvyššie modely sú testované v aerodynamickom tunely alebo pri záťažových testoch.

Hlavné „know how“ firmy Cratoni sú: maximálna ochrana, maximálny komfort, užívateľsky príjemné používanie.

Len, keď prilby majú tieto vlastnosti, stávajú sa neoddeliteľnou súčasťou cyklistu a tým spojí bezpečnosť so skvelým pocitom z jazdy.