Bezdusovy tmel JOE´s Elite racers sealant 125ml

Kód: 081557
€6,69
Skladom (> 1 ks)
Môžeme doručiť do:
27.1.2021
Bezdusovy tmel JOE´s Elite racers sealant 125ml

Detailné informácie

Podrobný popis

Tmel Joe´s Elite Racers je špeciálne vyvinutá latexová zmes k predchádzaniu defektov u bezdušových ako aj dušových plášťov a klasických duší.
Má zvýšenú účinnosť a zaceľuje poškodené miesta až do veľkosti 6mm (v závislosti od materiálu a hrúbky steny plášťa, mieste poškodenia atď), rýchlejšie o 20% rýchlejšie ako Joe´s Super Sealant.
Pred aplikáciou tmelu je vhodné očistiť vnútornú stranu plášťa od nečistôt a prípadnej mastnoty.
Doporučené dávkovanie pre 1 koleso:
• pre XC plášte do šírky 2.20": 60-100ml
• pre AM/FR/DH plášte 2.25"-2.50": 100-150ml
Náplň sa odporúča kontrolovať resp. dopĺňať každé 3 mesiace, alebo podľa potreby.

Dodatočné parametre

Kategória: Tmely a lepenie
Predajňa: Žilina - VELO sprint, Žilina - SPECIALIZED

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 Logo Joe-s no flats

Je to naša láska k bicyklovaniu a čerstvému ​​vzduchu, ktorá nás robí slobodnými. Darmo jazdiť, cestovať, objavovať, dochádzať alebo súťažiť. Toto je náš príbeh:

Joe's No-Flats poskytuje na trhu s bicyklami najefektívnejší ocenený tmel na ochranu proti prepichnutiu na svete . Náš produktový rad obsahuje tmely na báze latexu aj tmely bez amoniaku, s bezdušovými roztokmi a príslušenstvom, samouzatváracie trubice , bezdušové prevodové sady  mazivá založené na najpokročilejšej technológii Nano, vynikajúce čistiace prostriedky a bioodmasťovače a ďalšie. 

Duch Joe's No-Flats ako spoľahlivého, popredného a inovatívneho výrobcu sa odráža v našich výrobkoch a je viditeľný v novej a jedinečnej rade výrobkov, ktoré verne slúžia profesionálnym cyklistom na celom svete.

Naša snaha o vývoj vynikajúcich produktov je založená na dvoch pilieroch:

1. Technológia: Čerpáme z desaťročí vývoja produktov na báze polymérov, technológie a hlbokého technického know-how. Toto silné technologické zázemie umožňuje nášmu tímu výskumu a vývoja kreatívne vyvíjať produkty s vynikajúcim výkonom a jedinečnými prispôsobeniami potrebám zákazníkov. Zároveň sa usilujeme, aby boli naše výrobky ekologické a ohľaduplné k životnému prostrediu. Pomáhame tak chrániť naše krásne vonkajšie prostredie.

2.  Milujeme bicyklovanie! Veríme, že príroda a vonku sme tam, kde by sme mali byť, s bicyklom. Naši zákazníci radi jazdia na bicykloch vonku na diaľku, na ľahkých alebo náročných terénoch. Niektorí z nich radi jazdia na krásnych, kľukatých spevnených cestách alebo idú z kopca úžasnou rýchlosťou. Niektorí chcú jednoducho ísť na bicykli do práce alebo ich použiť v meste ako najlepší dopravný systém. Iní súťažia so svojimi bicyklami na olympijských hrách alebo pretekoch svetového pohára.

To, čo spája všetkých našich zákazníkov, je snaha zamerať sa na samotnú jazdu bez bytov s dobre udržiavaným bicyklom a nie na problémy, ktoré znížia kvalitu vašej jazdy. Všetko, čo robíme - každý deň - je neustále zdokonaľovanie našich výrobkov, aby vyhovovali týmto potrebám, prispôsobovanie našich vzorcov tak, aby zodpovedali najpokročilejším novým zmesiam pneumatík, a vývoj nových a inovatívnych výrobkov.

Jazdci pre jazdcov Členovia tímu Joe's No-Flats pre výskum a vývoj, marketing a produkciu sú sami jazdci, a preto poznajú potreby jazdcov. Všetky produkty spoločnosti Joe's No-Flats sú navrhnuté a pôvodne testované v laboratóriu a neskôr profesionálnymi motorkármi za extrémnych podmienok.