SPECIALIZED Flashback Taillight

Kód: 49120-2400
Novinka
Značka: Specialized
€22,90
Skladom (>1 ks)
Môžeme doručiť do:
10.10.2023

Umiestnite tento malý zdroj svetla kamkoľvek - na opasok, batoh, sedlovku - a choďte ďalej. Flashback je váš spasiteľ, ktorý reve „Som tu!“, takže vás bude na uliciach naozaj vidieť. Vďaka dômyselnej spone ho môžete doslova pripnúť takmer na čokoľvek aj vďaka jeho kompaktnej veľkosti. Nie je jediného dôvodu, aby vaša jazda na ceste nebola bezpečná.

Detailné informácie

Podrobný popis

  • Kompaktný, jasný a vodotesný.
  • Vstavaná textilná spona umožňuje pripnutie na ľubovoľnom mieste (držiak na sedlovku súčasťou).
  • Štyri prevádzkové režimy: Steady (10 lúmenov), Power Flash (20 lúmenov), Disco Flash (14 lúmenov), Eco Flash (5 lúmenov).
  • 2 až 20 hodín prevádzky v závislosti od režimu.
  • Testované a schválené pre nasledujúce modely prilieb: Align, Ambush Comp, Chamonix, Propero II, Echelon II
  • Testované a prispôsobené pre následné špecializované helmy modely: Align, Ambush Comp, Chamonix, Propero II, Echelon II
  • Steady mode: 10 lumens for 2:00 hours
  • Power Flash mode: 20 lumens pre 4:00 hours
  • Disco Flash mode: 14 lumens pre 6:00 hours
  • Eco Flash mode: 5 lumens pre 20:00 hours

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Specialized Bicycles a VELO sprint uzatvorili partnerstvo a v roku 2011 (04.03.2011) ako jeden z prvých projektov v strednej Európe vznikol Specialized Concept Store Žilina a o dva roky neskôr v roku 2013 (04.03.2013) Specialized Concept Store Nitra zameraný na predaj špičkových bicyklov, doplnkov amerického gigantu SPECIALIZED. V roku 2020 sme otvorili náš najväčší a najmodernejší SPECIALIZED BRAND STORE BRATISLAVA . 500m2 výstavno - predajnej plochy, kde si prídu na svoje všetci vášniví cyklisti.

Spoločnosť založil v roku 1974 Američan Mike Sinyard. Mike bol hardcore cyklistom, ktorý nedokončil štúdium na univerzite v San Jose a tak sa rozhodol vytvoriť vlastnú firmu Specialized. V začiatkoch spoločnosť dovážala talianske komponenty do USA, kde boli ťažko dostupné. O dva roky neskôr už začala s produkciou vlastných komponentov. V roku 1979 vyšiel z tovární prvý cestný bicykel Allez, ktorý sa vyrábal v Japonsku. O ďalšie dva roky predstavil Specialized celoodpružený horský bicykel Stumpjumper, ktorý sa stal symbolom spoločnosti. Rok 1989 bol pre spoločnosť prelomový, keď ako prvá predstavila horský rám z uhlíkových vlákien. V roku 2001 kúpila spoločnosť Merida 19%  spoločnosti Specialized, napriek tomu je jedným z najväčších predajcov spolu so ďalšími zvučnými značkami Giant a Trek.

 

Viac o spoločnosti SPECIALIZED BICYCLES