BBB

BBB BSG-5311 Fullview Športové Okuliare S Vymeniteľnými Zorníkmi Čierna

Športové okuliare s bez klasického plného rámu, s vymeniteľnými polykarbonátovými sklami.Bezrámový dizajn znižuje hmotnosť a rozširuje videnie.Zaoblený tvar skiel ponúka optimálnu ochranu pre slnko, prachom a vetrom.100% UV ochrana. High-endový grilamidový rám s nastaviteľným gumeným nosníkom.Dodávané s ochranným obalom.Vymeniteľné sklá: žlté a číre.
Farba
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
štandardná cena: €69,95 –28 % €49,95
Dostupnosť: Informujte sa
Kód: 356350
BBB BSG-5311 Fullview Športové Okuliare S Vymeniteľnými Zorníkmi Čierna
BBB
BBB BSG-5311 Fullview Športové Okuliare S Vymeniteľnými Zorníkmi Čierna
€69,95 –28 %

Podrobný popis

  • Športové okuliare s bez klasického plného rámu, s vymeniteľnými polykarbonátovými sklami.
  • Bezrámový dizajn znižuje hmotnosť a rozširuje videnie.
  • Zaoblený tvar skiel ponúka optimálnu ochranu pre slnko, prachom a vetrom.
  • 100% UV ochrana.
  • High-endový grilamidový rám s nastaviteľným gumeným nosníkom.
  • Dodávané s ochranným obalom.
  • Vymeniteľné sklá: žlté a číre.

Dodatočné parametre

Kategória: Cyklistické okuliare
Farba: Čierna

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

O BBB Cycling

What started with a handful of products has grown to a full range of cycling parts and accessories. Products that have received more than 100 product and innovation awards over the years and are serving the needs of cycling enthusiasts from all over the world. After 25 years it’s safe to say BBB Cycling is part of your ride.

Súčasť vašej jazdy
BBB Cycling tu chce byť pre každého cyklistu. Chceme byť súčasťou každej jazdy, prinášať vám zábavu, a zabezpečiť, aby ste trávili viac času na bicykloch spolu so svojimi priateľmi. Jazda na bicykli je niečo zvláštne. Cítite sa bezstarostne a môžete si vychutnať ten okamih. To je presne ten pocit, ktorý si ceníme a chceme, aby ho prinášali aj naše produkty.

Ocenenia sa nezískajú len tak samé
Sme nadšenci cyklistiky, čo nám prináša zábavu a tiež kreativitu vytvárať kolekciu užitočných cyklo produktov. Každý kolega prispieva k vývoju produktov tým, že získava spätnú väzbu od koncových užívateľov a poskytuje im vlastné skúsenosti s cyklistikou a inými športovými aktivitami, alebo testovaním prototypov. Samotný vývojový tím tvoria špecialisti rozdelení podľa špecifických skupín produktov. Je to kvôli nekonečnej motivácii našich zamestnancov, vďaka ktorej sa nám podarilo získať viac ako 100 ocenení za produkty a inovácie.

Čo prinesie budúcnosť
V budúcnosti chceme pokračovať v budovaní toho aby sme boli i naďalej "súčasť vašej jazdy". Chceme byť ešte viac v spojení s našimi fanúšikmi. Byť súčasťou vašej jazdy, funguje oboma smermi a vážime si spojenie s cyklistickou komunitou. Tým, že sme vytvorili ešte interaktívnejší proces, môžeme naše inovácie, ešte lepšie prispôsobiť vašim potrebám a ponúknuť produkty, ktoré sú vytvorené takmer individuálne.