ON RUNNING

ON RUNNING

sa narodil vo švajčiarskych Alpách s jediným cieľom: urobiť revolúciu v pocite z behu. Všetko je založené na jednej radikálnej myšlienke. Mäkké pristátia, po ktorých nasledovali výbušné štarty. Alebo, ako to nazývame, behá po oblakoch.

Dej sa začína vo Švajčiarsku 

Od malých začiatkov vo švajčiarskom Zürichu sa On vydal v roku 2010 s veľkou ambíciou: zmeniť svet behu. Za desať rokov odvtedy bol On prijatý do sŕdc a nôh viac ako siedmich miliónov bežcov vo viac ako 50 krajinách. A niet ani stopy po spomalení ...

Caspar Coppetti, Olivier Bernhard a David Allemann

Traja kamaráti, jedna misia

Nielen láska k behu dala dohromady bývalého profesionálneho športovca Oliviera Bernharda a jeho priateľov Davida Allemanna a Caspara Coppettiho. Venovali sa rozvoju revolučnej myšlienky. Toto je ich príbeh.

 Po odchode z profesionálnej súťaže sa trojnásobný majster sveta v duatlone a niekoľkonásobný víťaz Ironman Olivier Bernhard venoval hľadaniu bežeckej obuvi, ktorá by mu poskytla dokonalý behový pocit. Pri tom sa skrížil s rovnako zmýšľajúcim švajčiarskym inžinierom, ktorý mal nápad na nový druh bežeckej obuvi. V nasledujúcich rokoch umožnila dokonalá symbióza prevádzkových skúseností a technických znalostí dokončiť tento prvý radikálny nápad.

Boli vyvinuté desiatky prototypov, ale základný koncept - tlmené pristátie, pevný vzlet - zostal po celý čas prvoradý. Práve tento jedinečný pocit z behu presvedčil Caspara Coppettiho a Davida Allemanna, aby prišli aj na palubu. Spolu s Bernhardom formálne založili spoločnosť On v Zürichu v januári 2010. Ich misia vyvinúť produktový rad plne navrhnutý vo Švajčiarsku pomocou najnovšej technológie nabrala na tempe.

 Len o mesiac neskôr, vo februári, prototypy vyhrali cenu ISPO BrandNew Award, jednu z najdôležitejších cien za inováciu v športe. Testovací bežci boli nadšení a hovorili o behu na oblakoch. V júli 2010 mali prvé regálové obchody na svojich pultoch topánky On.

Dnes

O desať rokov neskôr si môžete bežecké topánky On kúpiť vo viac ako 6 500 prémiových maloobchodných predajniach vo viac ako 50 krajinách. Okrem svojej európskej centrály v Zürichu spoločnosť On teraz otvorila pobočky v USA, Japonsku, Austrálii a Brazílii. Na výrobkoch vyhrávajú medzinárodné ocenenia za dizajn a technológie. A v nedohľadne nie je žiadna cieľová čiara.  

 

121 položiek celkom
ON RUNNING Bežecké Tenisky Dámske CLOUDMONSTER Black/Magnet
Novinka
ZADARMOZADARMO
€169,95

Obsahuje náš doteraz najväčší CloudTec® pre masívne odpruženie a maximálnu energiu. Netvor z jazdy po ceste. Nový, prešpikovaný model, ktorý prichádza na trh túto sezónu....

Kód: 61.99024-9
ON RUNNING All-Day Sock Men's White/Hay
Novinka
€21,95

Vďaka podpore pod klenbou a plyšovej froté výplni na špičke a päte je vyrobená pre pohodlie.

Kód: 366.00874-42/43
ON RUNNING Merino Beanie White
Novinka
€49,95

Ľahká čiapka s reguláciou teploty pre jemnú ochranu a ležérne pohodlie. Prémiová merino vlna povyšuje tento základ šatníka.

Kód: 311.00222-OS
ON RUNNING Lightweight Cap Navy
Novinka
€39,95

Ľahká, rýchloschnúca bežecká čiapka pre náročnú ochranu bez ohľadu na počasie, v ktorom beháte. Laserom rezané vetranie vám pomôže zachovať si chladnú hlavu.

Kód: 301.00016
ON RUNNING Active Bra Women's Cobalt/Black
Novinka
€64,95

Táto jednoduchá a pohodlná podprsenka s popruhmi je navrhnutá na cvičenie s nízkym až stredným nárazom, ako je pilates a silový tréning.

Kód: 288.00732-M
ON RUNNING Active Tights Women's Granite
Novinka
€109,95

Naťahovacie pančuchové bežecké nohavice na beh a tréning.

Kód: 277.00788-M
ON RUNNING Sweat Pants Women's Black
Novinka
€119,95

Tepláky švajčiarskeho dizajnu v úplne nových farbách. Vyrobené na zahriatie pri dráhe alebo pohodlie pri domácom ochladení.

Kód: 246.00678-S
ON RUNNING Active Shorts Women's Black
Novinka
€89,95

Od behu až po cvičenie sú tieto šortky dva v jednom ideálne pre umelcov, ktorí chcú zdvojnásobiť tréning.

Kód: 225.00272-S
ON RUNNING Running Pants Women's Sea/Surf
Novinka
ZADARMOZADARMO
€169,95

Bežecké dámske nohavice ON RUNNING, ktoré sú ako doma na trati aj mimo neho. Jedinečné dizajnové prvky znamenajú, že tieto nohavice je možné zmeniť podľa sezóny alebo behu.

Kód: 206.00431-S
ON RUNNING Hybrid Shorts Men's Rock
Novinka
€99,95

Bežecké šortky 2 v 1 s ultraľahkým vonkajšími šortkami a vnútornými obtiahnutými kraťasmi. Modulárny systém spolupracuje s ostatnými On oblečením. Máme radi múdra...

Kód: 185.00488-L
ON RUNNING Hybrid Shorts Men's Black
Novinka
€99,95

Bežecké šortky 2 v 1 s ultraľahkým vonkajšími šortkami a vnútornými obtiahnutými kraťasmi. Modulárny systém spolupracuje s ostatnými On oblečením. Máme radi múdra...

Kód: 185.00303-L
ON RUNNING UNI Breaker-T Black
Novinka
€119,95

Náš unisex Breaker T je super ľahký a plne odolný proti vetru pre ďalšiu vrstvu ochrany počas búrlivých dní. Tešíš sa na modrú oblohu a deň zaliaty slnkom, pri ktorom ťa čakajú...

Kód: 318.00811-L
Hore
Ďalšie produkty

Stránka 1 z 11 - 121 položiek celkom