GHOST Asket 4.6 AL U Riot Red/Night Black/Star White

Modelová rada ASKET je zaujímavou alternatívou trailového biku bez zadného odpruženia.

Sofistikovaná športová geometria s ostrým uhlom hlavovej trubky, nízkou hornou rámovou trubkou a krátkou zadnou stavbou robí z "detského" Asket 4.6 v konfigurácii s 26 palcovými kolesami perfektne navrhnutý a výhodný balíček pre mladých bajkových ašpirantov.
€899
Dostupnosť: Vypredané
Kód: 18AS4001
GHOST Asket 4.6 AL U Riot Red/Night Black/Star White
GHOST Asket 4.6 AL U Riot Red/Night Black/Star White
ZADARMOZADARMO

Podrobný popis

Rám
ASKET AL
Vidlica
SR Suntour Raidon XC LO R 120 mm
Tlmič
-
Predstavec
GHOST MTB Dia. 31.8 mm
Riadítka
GHOST Low Rizer MTB 640 mm Rise 15 mm Dia. 31.8 mm
Prehadzovač
Shimano Deore RD-M6000 10-Speed
Prešmykač
-
Radiace páčky
Shimano Deore SL-M6000
Kľuky
GHOST 28T
Napínak reťaze
-
Stredové zloženie
SAMOX BB9201 Pressfit
Kazeta
Shimano CS-HG500-10 11-42
Reťaz
Shimano 10-Speed
Brzdy
Tektro HD-M282 2/2 Piston 180/160 mm Disc
Brzdové kotúče
Tektro Light Wave Style Rotor 180 / 160 mm
Brzdové páky
Tektro HD-M282
Predný plášť
WTB Vigilante Comp 26x2.3
Zadný plášť
WTB Trail Boss 26x2.25
Predné koleso
-
Zadné koleso
-
Predný ráfik
WTB XC i25 559x25 mm 32H
Zadný ráfik
WTB XC i25 559x25 mm 32H
Predný náboj
Formula DC-51 15 x 100 mm
Zadný náboj
Formula DC-1248 12x148 mm
Špice
DT Swiss 2.0
Sedlovka
GHOST Light DC 1 31.6 mm
Sedlová objímka
GHOST MTB 34.9 mm
Sedlo
SDG Fly JR
Gripy
GHOST Grip with lock ring single
Blatníky
-
Predné svetlo
-
Zadné svetlo
-
Nosič
-
Pedále
VP-225

Dodatočné parametre

Kategória: Detské bicykle
Modelový rok: 2020
Materiál rámu: Hliník
Veľkosť kolies: 26"

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

"Už štvrtinu storočia náš svet tvoria bicykle postavené na poznatkoch z najextrémnejšich pretekov na svete. Bicykle, ktoré sa v kombinácii s kvalitnými komponentmi a moderným dizajnom zameriavajú na čistú radosť z jazdy, funkčnosť a dlhú životnosť.”

Príbeh ukrytý za našimi bicyklami Ghost
GHOST vyrába bicykle už viac ako 20 rokov. Čo teda odlišuje naše bicykle od ostatných? Každý z našich modelov má svoj vlastný charakter. Medzi priateľským základným modelom a agresívnym endurom existujú len drobné rozdiely, ktoré sa dajú vyjadriť v milimetroch, uhloch a zdvihoch. Naši vývojári sú skúsení cyklisti naprieč všetkými disciplínami, a to vo výsledku znamená, že každý model má svoj vlastný nezameniteľný rukopis. To, čo robí naše bicykle unikátne je fakt, že do každého vkladáme ohromnú dávku vášne a poctivej práce.

 ghost_bikes_history

História
Spoločnosť GHOST-Bikes bola založená dvoma mladými nadšencami: Uwe Kalliwodom a Klausom Mohwaldom vo Waldsassene, v Hornom Falcku severného Bavorska v roku 1993. Spoločnosť vyvíja a vyrába vysoko kvalitné bicykle pre profesionálnych aj rekreačných jazdcov. Sortiment zahŕňa horské, cestné, trekkingové, elektrobicykle a mestské modely. GHOST tiež sponzoruje jedny z najlepších svetových MTB tímov a jazdcov.

Spoločnosť sa úspešne rozvíja a zamestnáva 335 zamestnancov, z ktorých 135 pracuje v meste Waldsassen, kde všetko začalo a dodnes sa tu vyrába 70% všetkých bicyklov. Ďalej má spoločnosť pobočky v Holandsku, Španielsku, Kórei, južnej Číne a na Taiwane. V roku 2008 sa GHOST stal členom skupiny Accell Group z Holandska. Accell sa rozhodol dôverovať odborným znalostiam zakladateľa spoločnosti Uweho Kalliwodu (CEO), ktorý aj naďalej zostáva vo vedení spoločnosti. 

Vývoj a technológie
Za každým z našich modelov sa ukrýva prepracovaný vývoj. Často ladíme tie najmenšie detaily aj niekoľko mesiacov, kým nie sme spokojní. Náš vývoj pokladá základy pre dizajn, funkčnosť a ďalšie charakteristické prvky našich bicyklov. Je to miesto, kde vznikajú inovatívne riešenia

Naši vývojári sú skúsení inžinieri. Ale čo je snáď najdôležitejšie, je fakt, že sú nadšení cyklisti, ktorí sa zúčastňujú pretekov Cross Race, 4X a série Enduro World Race. Vieme, čo je dôležité na svetových trailoch a čo naozaj funguje. Každý vývoj začína nápadom, inšpiráciou alebo víziou, ktorá sa následne zhmotňuje v náčrtoch a je prepracovaná v 3D vizualizáciách a simuláciách. Nové prototypy sú potom prvýkrát testované na testovacích laviciach.

Je to jediný spôsob, ako môžeme zaručiť odolnosť a bezpečnosť našich výrobkov. Nakoniec prichádza pravdepodobne najdôležitejší krok celého procesu: prototypy opúšťajú laboratórium a sú, za pomoci našich tímových jazdcov, vystavené náročným testom v reálnych podmienkach. Dáta z testov naši inžinieri využijú vo finálnom vývoji a výsledkom sú bicykle, na ktoré sú pyšní, ako ľudia, ktorí ich vyrobili, aj ako ľudia, ktorí na nich jazdia.

Nie všetko sa dá vyriešiť na monitore počítača. Niekedy je potreba zhmotniť nové nápady za účelom testovania. Vďaka pokročilému počítačovému modelovaniu je dnes možné rýchlo vyrábať modely v malom meradle, ale my sme praktickí ľudia a preferujeme prototypy, ktoré možno osedlať. Len tak môžeme presne cítiť, čo funguje a ktoré detaily treba zlepšiť. Akonáhle prototypy dostanú reálnu podobu, ihneď sa stanú predmetom intenzívneho testovania našich tímových jazdcov a skúsených bikerov. Vďaka tomu bolo možné realizovať ich pripomienky ešte pred sériovou výrobou. V závislosti na modeli tiež úzko spolupracujeme s dodávateľmi odpruženia, aby sme našli to najoptimálnejšie nastavenie.