Olej JOE´s ECO Lube WET, 100 ml

Olej JOE´s ECO Lube WET, 100 ml
Položka bola vypredaná…
€6,99
Dostupnosť: Informujte sa
Kód: 081547
Olej JOE´s ECO Lube WET, 100 ml
Olej JOE´s ECO Lube WET, 100 ml
Novinka

Podrobný popis

Kombinácia vosku a teflónu poskytuje extrémne hladké, čisté a tiché radenie. Tenučká vrstva teflónu znižuje trenie a predlžuje životnosť reťaze. Po aplikácii zostávajú ošetrené časti suché a chránené pred prachom či nečistotami. Neobsahuje žiadne rozpúšťadlá, a preto je bezpečný pre životné prostredie ako aj pre užívateľa.
Verzia WET je vhodná do mokrého prostredia.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 Logo Joe-s no flats

Je to naša láska k bicyklovaniu a čerstvému ​​vzduchu, ktorá nás robí slobodnými. Darmo jazdiť, cestovať, objavovať, dochádzať alebo súťažiť. Toto je náš príbeh:

Joe's No-Flats poskytuje na trhu s bicyklami najefektívnejší ocenený tmel na ochranu proti prepichnutiu na svete . Náš produktový rad obsahuje tmely na báze latexu aj tmely bez amoniaku, s bezdušovými roztokmi a príslušenstvom, samouzatváracie trubice , bezdušové prevodové sady  mazivá založené na najpokročilejšej technológii Nano, vynikajúce čistiace prostriedky a bioodmasťovače a ďalšie. 

Duch Joe's No-Flats ako spoľahlivého, popredného a inovatívneho výrobcu sa odráža v našich výrobkoch a je viditeľný v novej a jedinečnej rade výrobkov, ktoré verne slúžia profesionálnym cyklistom na celom svete.

Naša snaha o vývoj vynikajúcich produktov je založená na dvoch pilieroch:

1. Technológia: Čerpáme z desaťročí vývoja produktov na báze polymérov, technológie a hlbokého technického know-how. Toto silné technologické zázemie umožňuje nášmu tímu výskumu a vývoja kreatívne vyvíjať produkty s vynikajúcim výkonom a jedinečnými prispôsobeniami potrebám zákazníkov. Zároveň sa usilujeme, aby boli naše výrobky ekologické a ohľaduplné k životnému prostrediu. Pomáhame tak chrániť naše krásne vonkajšie prostredie.

2.  Milujeme bicyklovanie! Veríme, že príroda a vonku sme tam, kde by sme mali byť, s bicyklom. Naši zákazníci radi jazdia na bicykloch vonku na diaľku, na ľahkých alebo náročných terénoch. Niektorí z nich radi jazdia na krásnych, kľukatých spevnených cestách alebo idú z kopca úžasnou rýchlosťou. Niektorí chcú jednoducho ísť na bicykli do práce alebo ich použiť v meste ako najlepší dopravný systém. Iní súťažia so svojimi bicyklami na olympijských hrách alebo pretekoch svetového pohára.

To, čo spája všetkých našich zákazníkov, je snaha zamerať sa na samotnú jazdu bez bytov s dobre udržiavaným bicyklom a nie na problémy, ktoré znížia kvalitu vašej jazdy. Všetko, čo robíme - každý deň - je neustále zdokonaľovanie našich výrobkov, aby vyhovovali týmto potrebám, prispôsobovanie našich vzorcov tak, aby zodpovedali najpokročilejším novým zmesiam pneumatík, a vývoj nových a inovatívnych výrobkov.

Jazdci pre jazdcov Členovia tímu Joe's No-Flats pre výskum a vývoj, marketing a produkciu sú sami jazdci, a preto poznajú potreby jazdcov. Všetky produkty spoločnosti Joe's No-Flats sú navrhnuté a pôvodne testované v laboratóriu a neskôr profesionálnymi motorkármi za extrémnych podmienok.