OAKLEY Encoder Matte Olive w/Prizm Road Black

Progresívny zaoblený dizajn vytvára jedinečný vzhľad s vynikajúcim krytím a rozšíreným zorným poľom. Rozšírený tvar zaoblenia skiel spolu s kalibrovanou tuhosťou a nízkoprofilovými chráničmi robia z okuliarov Encoder jasnú voľbu pre širokú škálu športov v rôznych svetelných podmienkach.

štandardná cena: €244,95 –20 % €195,95
Dostupnosť: Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
7.3.2024
Kód: OO9471-2136
OAKLEY Encoder Matte Olive w/Prizm Road Black
OAKLEY Encoder Matte Olive w/Prizm Road Black
Akcia
ZADARMOZADARMO €244,95 –20 %

Podrobný popis

Štýl Encoder, ktorý je účelovo vytvorený na použitie vo viacerých športových kategóriách, je športový výkonný štýl navrhnutý s ohľadom na funkčnosť čiapky a prilby. Progresívny zaoblený dizajn vytvára jedinečný vzhľad s vynikajúcim krytím a rozšíreným zorným poľom. Rozšírený tvar zaoblenia skiel spolu s kalibrovanou tuhosťou a nízkoprofilovými chráničmi robia z okuliarov Encoder jasnú voľbu pre širokú škálu športov v rôznych svetelných podmienkach.

  • MULTI-SPORTOVÝ DIZAJN - Funkčný športový dizajn s optimalizovaným krytím, širším zorným poľom, retenciou rámu a ochranou proti nárazom.
  • REVOLUCIONÁRNY DIZAJN OBJEKTÍVOV - Pokroky v optickom dizajne umožnili navrhnúť šošovku s dlhším zaoblením a tuhosťou v kľúčových oblastiach, ktoré napodobňujú štrukturálne vlastnosti rámu.
  • TEMPLES - Temple O-Matter™ boli navrhnuté tak, aby boli nízkoprofilové a hodili sa k čiapkam a prilbám.
  • BEZŠMYKOVÝ ÚCHYT - Ušnice a nosníky z materiálu Unobtainium® pomáhajú zabezpečiť uchytenie na športovej úrovni s protišmykovým povrchom a pohodlím počas celého dňa.
  • VIAC DETAILOV - K dispozícii so sklami Prizm™, ktoré sú navrhnuté tak, aby zvýraznili farbu a kontrast, takže uvidíte viac detailov.

PRIZM ROAD BLACK
PRIEPUSTNOSŤ SVETLA: 11%
SVETELNÉ PODMIENKY: JASNÉ SVETLO
ZÁKLADNÁ FARBA ŠOŠOVIEK: RUŽOVÁ
INFORMAČNÉ UPOZORNENIE: 3

Dodatočné parametre

Kategória: MTB okuliare
Predajňa: Žilina - VELOsprint
? Modelový rad: Encoder
Farba: Zelená

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Oakley založil Jim Jannard v roku 1975 vo svojej garáži s počiatočnou investíciou 300 dolárov. Meno "Oakley" pochádza od Jimovho anglického setra , "Oakley Anne". Jannard začal predajom toho, čo nazval „The Oakley Grip“ zo zadnej časti svojho auta na motokrosových podujatiach. Jeho gripy na motorku boli na rozdiel od iných gripov dostupných v tom čase. Materiál sa stále používa na výrobu štupľov do okuliarov Oakley a mnohých nosných dielov a teraz aj remienkov na ich hodinkách. Oakley pokračoval vo výrobe poznávacích značiek, rukavíc, rukovätí - gripov, chráničov lakťov, chráničov brady a okuliarov pre BMX a motokrosové komunity.

Podobné produkty

OAKLEY Encoder Matte Black W/ Prizm Road
Akcia Doprava zadarmo
€182,90
€228 (–19 %)
Skladom (1 ks)

Cyklistické okuliare OAKLEY Encoder Matte Black W/ Prizm Road Okuliare Encoder sú účelovo vytvorené na použitie vo viacerých športových kategóriách a predstavujú športový...

Kód: OO9471-0136
OAKLEY Encoder Latitude Collection Matte Moss Green w/Prizm Snow Sapphire
Akcia Doprava zadarmo
€195,95
€244,95 (–20 %)
Skladom (1 ks)

Kolekcia Oakley® Latitude sa zrodila v prírode. Prijmite svoju lásku k prírode, vyrazte von a objavujte, pričom budete športovať v štýle slnečných okuliarov s paletou zemitých...

Kód: OO9471-2336
OAKLEY Encoder Community Collection Polished Black w/Prizm Black
Akcia Doprava zadarmo
€195,95
€244,95 (–20 %)
Skladom (1 ks)

Buď samým sebou, prijímaj všetko. Community Collection oslavuje sebavyjadrenie a prijatie s výrazným štýlom. Grafika kruhu dáva najavo spojenia, zatiaľ čo jeho narušená forma...

Kód: OO9471-2436
OAKLEY Encoder Solstice Collection Matte Cyan/Blue Colorshift w/Prizm Sapphire
Akcia Doprava zadarmo
€195,95
€244,95 (–20 %)
Skladom (1 ks)

Progresívny zaoblený dizajn vytvára jedinečný vzhľad s vynikajúcim krytím a rozšíreným zorným poľom. Rozšírený tvar zaoblenia skiel spolu s kalibrovanou tuhosťou a...

Kód: OO9471-2236