SPECIALIZED Roval Control SL 35 mm 20mm Black

V pretekoch XC sa tuhosť rovná rýchlosti. Týmto sme sa riadili pri výrobe riadidiel Roval Control SL. Inšpirovali sme sa technológiou trailových bicyklov a vedeli sme, že priemer riadidiel 35 mm zabezpečí tuhosť, ktorú naši športovci požadujú, a bude slúžiť ako základ pre náš ultraľahký, ručne laminovaný karbón.

Variant
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
€149,95
Dostupnosť: Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
4.6.2024
Kód: 21123-1225
SPECIALIZED Roval Control SL 35 mm 20mm Black

Podrobný popis

Je ľahké... ako... len 185 gramov.

Nízka hmotnosť a tuhosť však nie sú jedinými časťami skladačky. Jazdci potrebujú aj veľmi presné ovládanie pri zjazdoch a pohodlnú, udržateľnú pozíciu pri vyčerpávajúcich stúpaniach. Šírka 780 mm umožňuje nastaviť perfektnú veľkosť a geometria osvedčená na majstrovstvách sveta vám dodá istotu pri útoku na akýkoľvek úsek."

  • Materiál: uhlíkové vlákno s vysokým modulom pružnosti
  • Šírka: 780 mm, vrátane rezných značiek na nastavenie šírky
  • Rozstup: 0 mm alebo 20 mm
  • Odchýlka smerom nahor: 6 stupňov
  • Odklon dozadu: 8 stupňov
  • Priemer: 35 mm
  • Hmotnosť: 185 g

Dodatočné parametre

Kategória: Riadítka na horské bicykle
Predajňa: Žilina - VELOsprint
Farba: Čierna

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Specialized Bicycles a VELO sprint uzatvorili partnerstvo a v roku 2011 (04.03.2011) ako jeden z prvých projektov v strednej Európe vznikol Specialized Concept Store Žilina a o dva roky neskôr v roku 2013 (04.03.2013) Specialized Concept Store Nitra zameraný na predaj špičkových bicyklov, doplnkov amerického gigantu SPECIALIZED. V roku 2020 sme otvorili náš najväčší a najmodernejší SPECIALIZED BRAND STORE BRATISLAVA . 500m2 výstavno - predajnej plochy, kde si prídu na svoje všetci vášniví cyklisti.

Spoločnosť založil v roku 1974 Američan Mike Sinyard. Mike bol hardcore cyklistom, ktorý nedokončil štúdium na univerzite v San Jose a tak sa rozhodol vytvoriť vlastnú firmu Specialized. V začiatkoch spoločnosť dovážala talianske komponenty do USA, kde boli ťažko dostupné. O dva roky neskôr už začala s produkciou vlastných komponentov. V roku 1979 vyšiel z tovární prvý cestný bicykel Allez, ktorý sa vyrábal v Japonsku. O ďalšie dva roky predstavil Specialized celoodpružený horský bicykel Stumpjumper, ktorý sa stal symbolom spoločnosti. Rok 1989 bol pre spoločnosť prelomový, keď ako prvá predstavila horský rám z uhlíkových vlákien. V roku 2001 kúpila spoločnosť Merida 19%  spoločnosti Specialized, napriek tomu je jedným z najväčších predajcov spolu so ďalšími zvučnými značkami Giant a Trek.

 

Viac o spoločnosti SPECIALIZED BICYCLES

 

Podobné produkty

SPECIALIZED Roval Control SL 35 mm Flat Black
€149,95
Skladom (1 ks)

V pretekoch XC sa tuhosť rovná rýchlosti. Týmto sme sa riadili pri výrobe riadidiel Roval Control SL. Inšpirovali sme sa technológiou trailových bicyklov a vedeli sme, že...

Kód: 21123-1220