SPECIALIZED Roval Traverse SL Carbon Bar Satin Carbon/Satin Black

DH odolné a XC ľahké, Traverse SL 35 je našou premiérou na riadidlách a ťaží z našich desaťročí skúseností s uhlíkovými vláknami na poskytovanie presného ovládania a výnimočného pohodlia spolu s prvotriednym výkonom v pomere k hmotnosti.

Riadidlá sa v posledných rokoch rozšírili a to prinieslo niekoľko zaujímavých výziev. Pretože sú tyče širšie, namáhanie pákového efektu pôsobiace na stopku dramaticky vzrástlo. Traverse SL má priemer 35 mm na objímke predstavca; to zvyšuje pevnosť v tejto rozhodujúcej zóne a zároveň rozptyľuje zaťaženie zvierky tyče cez väčšiu plochu. Bezpečnejšie upínanie a pevnejšie riadidlá – to sú dobré veci. Medzitým nám naše rozsiahle skúsenosti s uhlíkovými vláknami umožňujú zaistiť maximálnu pevnosť svorky a následne prispôsobiť rozloženie uhlíkových vlákien tak, aby poskytovalo tlmenie na koncoch tyče, čo vedie k pohodlnejšej a menej únavnej jazde. Traverse SL 35 je dostatočne pevný na to, aby zaútočil na ten najdrsnejší terén, dostatočne odolný a pohodlný na to, aby sa s ním pobil každý deň, a dostatočne ľahký na to, aby sa XC pretekári usmievali.

Variant
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
€199,90
Dostupnosť: Informujte sa Skladom (>1 ks) Zvoľte variant
Môžeme doručiť do:
- 5.6.2024 Zvoľte variant
Kód: 21121-0300 21121-0305 Zvoľte variant
SPECIALIZED Roval Traverse SL Carbon Bar Satin Carbon/Satin Black
SPECIALIZED Roval Traverse SL Carbon Bar Satin Carbon/Satin Black
ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO

Podrobný popis

 

  • Šírka: 780 mm, 800 mm
  • Spona: 35 mm
  • Zdvih: 30 mm
  • Zdvih: 6 stupňov
  • Spätný chod: 8 stupňov
  • Hmotnosť: 227 gramov

Dodatočné parametre

Kategória: Riadítka na horské bicykle
Predajňa: Žilina - VELOsprint
Modelový rok: 2021

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Specialized Bicycles a VELO sprint uzatvorili partnerstvo a v roku 2011 (04.03.2011) ako jeden z prvých projektov v strednej Európe vznikol Specialized Concept Store Žilina a o dva roky neskôr v roku 2013 (04.03.2013) Specialized Concept Store Nitra zameraný na predaj špičkových bicyklov, doplnkov amerického gigantu SPECIALIZED. V roku 2020 sme otvorili náš najväčší a najmodernejší SPECIALIZED BRAND STORE BRATISLAVA . 500m2 výstavno - predajnej plochy, kde si prídu na svoje všetci vášniví cyklisti.

Spoločnosť založil v roku 1974 Američan Mike Sinyard. Mike bol hardcore cyklistom, ktorý nedokončil štúdium na univerzite v San Jose a tak sa rozhodol vytvoriť vlastnú firmu Specialized. V začiatkoch spoločnosť dovážala talianske komponenty do USA, kde boli ťažko dostupné. O dva roky neskôr už začala s produkciou vlastných komponentov. V roku 1979 vyšiel z tovární prvý cestný bicykel Allez, ktorý sa vyrábal v Japonsku. O ďalšie dva roky predstavil Specialized celoodpružený horský bicykel Stumpjumper, ktorý sa stal symbolom spoločnosti. Rok 1989 bol pre spoločnosť prelomový, keď ako prvá predstavila horský rám z uhlíkových vlákien. V roku 2001 kúpila spoločnosť Merida 19%  spoločnosti Specialized, napriek tomu je jedným z najväčších predajcov spolu so ďalšími zvučnými značkami Giant a Trek.

 

Viac o spoločnosti SPECIALIZED BICYCLES