CUBE ACID stojan FM black

Objaví sa slnečná lavička a je to ideálna príležitosť na rýchlu prestávku, aby ste si vydýchli. Náš stojan ACID FM PRO zaparkuje váš bicykel rýchlo a bezpečne – dokonca aj s pridanou hmotnosťou plne naložených tašiek – takže si môžete oddýchnuť a vychutnať si výhľad.
Kompatibilné so všetkými bicyklami CUBE s Flat Mount úchytom.

Farba
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
štandardná cena: €29,95 –30 % €20,95
Dostupnosť: Vypredané
Kód: 93470
CUBE ACID stojan FM black
CUBE ACID stojan FM black
€29,95 –30 %

Podrobný popis

  • Vlastnosti: určený na všetky bicykle CUBE s Flat Mount úchytom; kompatibilný s veľkosťou kolies 24" až 29"; nastavenie dĺžky pomocou aretačnej skrutky;
  • elegantný dizajn
  • Materiál: dural, plast
  • Hmotnosť: 325g
  • Max. nosnosť: 25 kg

Dodatočné parametre

Kategória: Stojany na bicykel
Farba: Čierna
Veľkosť kolies: 29", 28", 27.5+, 27.5", 26", 24"

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Nemeckú firmu CUBE založil v roku 1993 vo Waldershofe v Bavorsku Marcus Puerner. V priebehu rokov sa spoločnosť stala lídrom na trhu v niekoľkých európskych krajinách v segmente stredných a prémiových horských a cestných bicyklov. Značka je dostupná prostredníctvom špecializovaných predajcov v 67 krajinách po celom svete. Súčasné produktové portfólio pozostáva z viac ako 350 rôznych bicyklov a E-bicyklov. Sortiment dopĺňajú ergonomicky optimalizované bicykle pre ženy a deti, ako aj rad cyklistického oblečenia a doplnkov.

NA ROZLOHE VIAC AKO 55 000 m² NOVÉ PRODUKČNÉ A LOGISTICKÉ CENTRUM VO WALDERSHOFE.
Nový výrobný závod vo Waldershof bol postavený v roku 2016 a má viac ako 35 000 m² podlahovej plochy. Je domovom pre viac ako 450 zamestnancov, ktorí pracujú na dvoch montážnych linkách v dvoch smenách, aby mohli denne vyrábať až 2 500 e-bicyklov. Bicykle sú potom zabalené a pripravené na odoslanie buď priamo maloobchodníkom a distribútorom, alebo uložené v úplne novom logistickom centre CUBE, ktoré bolo otvorené v roku 2018. Logistické centrum má kapacitu 20 000 m² moderných skladovacích priestorov s vysokými skladovacími stojanmi do ktorých sa zmestí viac ako 100 000 poskladaných bicyklov. Ďalších 100 zamestnancov zabezpečuje, že každý rok bude k dispozícii viac ako 35 miliónov jednotlivých komponentov bicyklov.

15 000 m² INOVAČNÉ CENTRUM, TESTLAB A SHOWROOM
Sme motivovaní snahou dostať maximum z každého bicykla. Značka stelesňuje nápady, ktoré boli vyvinuté in-house. V našom sídle vo Waldershofe v Bavorsku sa náš špecializovaný tím inžinierov neustále snaží zlepšovať materiály, konštrukciu a procesy. 

Vlastné laboratórne testy spoločnosti CUBE prísne testujú každý model a zabezpečujú, že spĺňajú požiadavky, ktoré sú výrazne nad štandardnými prahovými hodnotami. Naši technici a profesionálni cyklisti sú potom presúvaní svojimi krokmi v reálnom svete, aby odstránili všetky zostávajúce nedostatky alebo slabé stránky. Výsledkom je nekompromisná kombinácia funkčnosti, hmotnosti, tuhosti a bezpečnosti.

Postupne sa rozširoval sortiment ponúkaných typov bicyklov. Zo začiatku bola ponuka iba pevných horských bicyklov, neskôr bola ponuka rozšírená o celoodpružené horské bicykle, crossové, trekkingové, cestné, triatlonové, cyklokrosové, downhillové, dámske a detské bicykle, elektrobicykle a fat bikes. Ponuka bola postupom času rozšírená o športové oblečenie, oblečenie na voľný čas, doplnky ku kolesu a náhradné súčiastky.

V súčasnej dobe firma ponúka už kompletný sortiment na vysokej úrovni kvality a bezpečnosti pre cyklistov všetkých výkonnostných skupín a vo všetkých športových disciplínach.

Bicykle CUBE sú od roku 2017 súčasťou hlavných cyklistických pretekov Tour de France s belgickým tímom Wanty–Groupe Gobert.