SPECIALIZED Stix Elite 2 Taillight

Kód: 49120-2100
Novinka
Značka: Specialized
€44,90 –31 %
SPECIALIZED Stix Elite 2 Taillight
€44,90 –31 % €30,99
Skladom (>1 ks)
Môžeme doručiť do:
4.4.2023

Nič nekričí hlasnejšie „vidíš ma teraz“ ako toto silné a jasné zadné svetlo Stix Elite, a to ako na denné, tak aj nočné použitie. So svojou sférickou šošovkou, ktorá smeruje lumene do vzdialenosti viac ako 1/2 míle (800 m) aj v najjasnejšom kalifornskom slnku ako záblesk, takže je skvelé aj pre naše vyhlásené "lunch ride". Je to naozaj o pokoji mysle, vďaka šiestim svetelným režimom získate viac možností pre dennú aj nočnú viditeľnosť. A v závislosti na zvolenom režime bude toto zadné svetlo bežať až 77 hodín, dá sa ľahko nabíjať pomocou vstavaného USB portu, čo eliminuje potrebu kábla.

Detailné informácie

Podrobný popis

  • Výkon 12 až 100 lúmenov.
  • Dome šošovka koncentruje výstup zo stredovej LED CREE XBD P4 pre viditeľnosť 1/2 míle (800 m) na najjasnejšom slnku. Fresnelove šošovky pre sekundárne LED diódy zaisťujú širokouhlú viditeľnosť.
  • 2.5 - 77-hodiny prevádzky.
  • Nabíja sa v porte USB ľubovoľného notebooku alebo telefónu do dvoch hodín (nie sú potrebné ďalšie káble).
  • Flexibilný upínací systém je kompatibilný so sedlovkami s priemerom od 22.2 mm do 35 mm, rovnako tak s väčšinou sedlových vzpier. (Upínací popruh Aero je k dispozícii samostatne).
  • Šesť prevádzkových režimov: Stála vysoká (50 lúmenov), Stála nízka úroveň (18 lúmenov), Prepätie energie (37 lúmenov), Výkonný blesk (100 lúmenov), Disco Flash (40 lúmenov), Eco Flash (12 lúmenov).
  • Indikátor úrovne nabitia červenej / zelenej batérie.
  • Ďalšie možnosti úchytu sú k dispozícii samostatne.
  • Eco Flash mode: 12 lumens pre 77:00 hours
  • Red/Green battery charge level indicator.

Dodatočné parametre

Kategória: Zadné
Predajňa: Bratislava - SPECIALIZED, Žilina - VELO sprint, Nitra - SPECIALIZED

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Specialized Bicycles a VELO sprint uzatvorili partnerstvo a v roku 2011 (04.03.2011) ako jeden z prvých projektov v strednej Európe vznikol Specialized Concept Store Žilina a o dva roky neskôr v roku 2013 (04.03.2013) Specialized Concept Store Nitra zameraný na predaj špičkových bicyklov, doplnkov amerického gigantu SPECIALIZED. V roku 2020 sme otvorili náš najväčší a najmodernejší SPECIALIZED BRAND STORE BRATISLAVA . 500m2 výstavno - predajnej plochy, kde si prídu na svoje všetci vášniví cyklisti.

Spoločnosť založil v roku 1974 Američan Mike Sinyard. Mike bol hardcore cyklistom, ktorý nedokončil štúdium na univerzite v San Jose a tak sa rozhodol vytvoriť vlastnú firmu Specialized. V začiatkoch spoločnosť dovážala talianske komponenty do USA, kde boli ťažko dostupné. O dva roky neskôr už začala s produkciou vlastných komponentov. V roku 1979 vyšiel z tovární prvý cestný bicykel Allez, ktorý sa vyrábal v Japonsku. O ďalšie dva roky predstavil Specialized celoodpružený horský bicykel Stumpjumper, ktorý sa stal symbolom spoločnosti. Rok 1989 bol pre spoločnosť prelomový, keď ako prvá predstavila horský rám z uhlíkových vlákien. V roku 2001 kúpila spoločnosť Merida 19%  spoločnosti Specialized, napriek tomu je jedným z najväčších predajcov spolu so ďalšími zvučnými značkami Giant a Trek.

 

Viac o spoločnosti SPECIALIZED BICYCLES