PEPI´S TIRE Noodle PTN-Lufty

PTN-LUFTY je špeciálny bezdušový ventil, ktorý je navrhnutý tak, aby bol kompatibilný s väčšinou komerčne dostupných vložiek. Inovácia spočíva v pokročilom dizajne, ktorý je založený na 3 hlavných prvkoch

Položka bola vypredaná…
€23,90
Dostupnosť: Informujte sa
Kód: PTN-ALU-VALVE
PEPI´S TIRE Noodle PTN-Lufty
PEPI´S TIRE Noodle PTN-Lufty
Novinka

Podrobný popis

1. Široký uhlový otvor zabraňuje upchatiu tesniaceho materiálu a zaisťuje väčší prietok vzduchu. Otvorený prierez je väčší než u klasickej hlavy ventilu. Smer montáže otvoru hlavy ventilu je vyrovnaný s jedným z okrajov ráfika, pretože týmto spôsobom je v každom smere otáčania prípadne pripevnený pneumatický tmel kontinuálne vytláčaný z ráfiku odstredivou silou.

2. Táto konštrukcia umožnila podstatne znížiť výšku hlavy ventilu, tj. Časť, ktorá vyčnieva dovnútra ráfika smerom k vložke. To vytvára ďalšiu dôležitú výhodu, ktorá umožňuje vložke lepšie sa položiť na základni kanála ráfiku.

3. hmotnosť! Áno, v skutočnosti zníženie hmotnosti na vysoko vyvinutých komponentoch nie je vždy možné, ale aj tak sme uspeli. Investovali sme veľa času, výroby, prototypov a rôznych testov, konečne sme dosiahli svetového rekordného výsledku, v skutočnosti je exkluzívny hliníkový ventil PTN špecifický pre vložky najľahšie na svete s hmotnosťou len 4 gr. Hmotnosť zahŕňa kompletný ventil so všetkými doplnkami. To vytvára ďalšiu dôležitú výhodu, ktorá umožňuje vložke lepšie sa položiť na základni kanála ráfiku.

 


 

- univerzálny ventilček pre všetky dostupné vložky
- pri fúkaní skvelý prienik vzduchu
- nízka váha 1 ventilček = 4 g

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Ventilky na bicykel
Modelový rok: 2020
Ventil: Galuskový
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: