Vrátenie tovaru

logo velosprint

V SÚLADE SO ZÁKONOM Č. 102/2014 MÁTE AKO ZÁKAZNÍK PRÁVO ODSTÚPIŤ OD ZMLUVY DO 14 DNÍ OD PREVZATIA TOVARU. AK SA ROZHODNETE PRE ODSTÚPENIE V TEJTO LEHOTE, PROSÍME VÁS O DODRŽANIE NIŽŠIE UVEDENÝCH PODMIENOK:

- Kontaktujte nás (viď kontakt), že žiadate o odstúpenie od zmluvy s uvedením čísla objednávky, dátumu nákupu a Vaším číslom účtu či adresou pre vrátenie peňazí.

- Vrátený tovar musí  byť nepoužitý a zabalený v pôvodnom obale.

- Ak ste už tovar obdržali a prevzali, zašlite ho späť na našu adresu uvedenú v sekcii kontakt a to za nasledujúcich podmienok

  • tovar musí byť nepoškodený

  • tovar musí byť kompletný (vrátane príslušenstva, záručného listu, návodu atď.)

  • zašlite spolu s dokladom o kúpe

- V prípade, že tovar bol použitý Vám môžeme naúčtovať poplatok za vrátenie veci do pôvodného stavu. 
- Tovar, prosíme, posielajte doporučene a poistený, nakoľko neručíme za jeho prípadnú stratu na ceste k nám. 
- Pri splnení všetkých vyššie uvedených podmienok pre vrátenie tovaru Vám peniaze za tovar zašleme poukážkou alebo prevodom na Váš účet a to najneskôr do 15 pracovných dní od odstúpenia od zmluvy.
- Tovar posielajte na adresu predajne, z ktorej Vám bol tovar odoslaný. Rozcestník pre adresy predajní nájdete na tomto odkaze. V prípade, že adresu pôvodnej predajne neviete zistiť, tovar odošlite na adresu:  Ing. Ján Sládek - VELOSPRINT, Štúrova 39, 949 01 Nitra
V prípade nesplnenia niektorej z vyššie uvedených podmienok nebudeme môcť akceptovať odstúpenie od spotrebiteľskej zmluvy a tovar bude vrátený na náklady odosielajúceho naspäť.

Pri vrátení tovaru Vám vrátime aj poštovné. Vrátená bude celá zaplatená suma za tovar aj doprava k zákazníkovi.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie