SPECIALIZED EMT 6 Without Cradle

Pokiaľ je vašou top prioritou nízka hmotnosť, minimalistický vzhľad a šetrnosť k vašej peňaženke, potom siahnite po náradí EMT 6. So šiestimi rôznymi bitmi budete mať dostatok priestoru vyriešiť na ceste akýkoľvek problém.

Položka bola vypredaná…
€19,90
Dostupnosť: Informujte sa
Kód: 53219-2025
SPECIALIZED EMT 6 Without Cradle
SPECIALIZED EMT 6 Without Cradle
Novinka

Podrobný popis

  • Kované oceľové bity sú potiahnuté niklom pre odolnosť proti korózii.
  • 3, 4, 5, a 6 mm hex bity.
  • Skrutkovače Torx T25 a Philips.

Dodatočné parametre

Kategória: Multikľúče na bicykel
Modelový rok: 2019
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Specialized Bicycles a VELO sprint uzatvorili partnerstvo a v roku 2011 (04.03.2011) ako jeden z prvých projektov v strednej Európe vznikol Specialized Concept Store Žilina a o dva roky neskôr v roku 2013 (04.03.2013) Specialized Concept Store Nitra zameraný na predaj špičkových bicyklov, doplnkov amerického gigantu SPECIALIZED. V roku 2020 sme otvorili náš najväčší a najmodernejší SPECIALIZED BRAND STORE BRATISLAVA . 500m2 výstavno - predajnej plochy, kde si prídu na svoje všetci vášniví cyklisti.

Spoločnosť založil v roku 1974 Američan Mike Sinyard. Mike bol hardcore cyklistom, ktorý nedokončil štúdium na univerzite v San Jose a tak sa rozhodol vytvoriť vlastnú firmu Specialized. V začiatkoch spoločnosť dovážala talianske komponenty do USA, kde boli ťažko dostupné. O dva roky neskôr už začala s produkciou vlastných komponentov. V roku 1979 vyšiel z tovární prvý cestný bicykel Allez, ktorý sa vyrábal v Japonsku. O ďalšie dva roky predstavil Specialized celoodpružený horský bicykel Stumpjumper, ktorý sa stal symbolom spoločnosti. Rok 1989 bol pre spoločnosť prelomový, keď ako prvá predstavila horský rám z uhlíkových vlákien. V roku 2001 kúpila spoločnosť Merida 19%  spoločnosti Specialized, napriek tomu je jedným z najväčších predajcov spolu so ďalšími zvučnými značkami Giant a Trek.

 

Viac o spoločnosti SPECIALIZED BICYCLES