SPECIALIZED EMT Cage Mount MTB Tool for Left Zee Cage

Než sa ocitnete v tiesni, je dôležité naplánovať si, ako sa z nej dostanete. Nehľadajte nič iné ako náš MTB nástroj EMT Cage Mount. Núdzové multifunkčné náradie sa pohodlne pripája k akémukoľvek bicyklu pomocou košíka na fľašu kompatibilného so SWAT™ pre jednoduchú a bezproblémovú prepravu a skladovanie. Na náradí nájdete širokú škálu imbusových kľúčov a kľúča Torx, takže sa budete môcť dostať aj z akéhokoľvek zaseknutia na chodníku.

Položka bola vypredaná…
€51,90
Dostupnosť: Informujte sa
Kód: 53215-1101
SPECIALIZED EMT Cage Mount MTB Tool for Left Zee Cage

Podrobný popis

  • Montuje sa na spodok akejkoľvek Zee Cage II, Rib Cage II a Roll Cage.
  • Obsahuje bity z tvrdenej ocele CRV s antikoróznym povlakom a rámom z kovanej zliatiny.
  • Obsahuje plochý skrutkovač, 3, 4, 5, 6 a 8 mm imbusové kľúče a T25 Torx.
  • Úložná kolíska drží nástroj bezpečne a bez chrastenia so sekundárnou západkou.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Specialized Bicycles a VELO sprint uzatvorili partnerstvo a v roku 2011 (04.03.2011) ako jeden z prvých projektov v strednej Európe vznikol Specialized Concept Store Žilina a o dva roky neskôr v roku 2013 (04.03.2013) Specialized Concept Store Nitra zameraný na predaj špičkových bicyklov, doplnkov amerického gigantu SPECIALIZED. V roku 2020 sme otvorili náš najväčší a najmodernejší SPECIALIZED BRAND STORE BRATISLAVA . 500m2 výstavno - predajnej plochy, kde si prídu na svoje všetci vášniví cyklisti.

Spoločnosť založil v roku 1974 Američan Mike Sinyard. Mike bol hardcore cyklistom, ktorý nedokončil štúdium na univerzite v San Jose a tak sa rozhodol vytvoriť vlastnú firmu Specialized. V začiatkoch spoločnosť dovážala talianske komponenty do USA, kde boli ťažko dostupné. O dva roky neskôr už začala s produkciou vlastných komponentov. V roku 1979 vyšiel z tovární prvý cestný bicykel Allez, ktorý sa vyrábal v Japonsku. O ďalšie dva roky predstavil Specialized celoodpružený horský bicykel Stumpjumper, ktorý sa stal symbolom spoločnosti. Rok 1989 bol pre spoločnosť prelomový, keď ako prvá predstavila horský rám z uhlíkových vlákien. V roku 2001 kúpila spoločnosť Merida 19%  spoločnosti Specialized, napriek tomu je jedným z najväčších predajcov spolu so ďalšími zvučnými značkami Giant a Trek.

 

Viac o spoločnosti SPECIALIZED BICYCLES