Páska do ráfika JOE´s NO-FLATS 25mm x 60m

Páska do ráfika JOE´s NO-FLATS 25mm x 60m

POZOR!!! Cena je za 1 meter pásky!!!

€0,99
Dostupnosť: Skladom (>1 m)
Môžeme doručiť do:
27.6.2024
Kód: 081545
Páska do ráfika JOE´s NO-FLATS 25mm x 60m
Páska do ráfika JOE´s NO-FLATS 25mm x 60m
Novinka

Podrobný popis

Nová vylepšená samolepiaca páska so šírkou 25mm určená na prerobenie Tubeless ready alebo TCS ráfikov na bezdušové použitie. Páska je vhodná pre ráfiky s vnútornou šírkou 19-21mm. Pred aplikáciou pásky je potrebné očistiť a odmastniť vnútornú časť ráfika, kde bude páska nalepená. S dĺžkou 66 metrov je možné prerobiť 36ks 26" ráfikov, alebo 33ks 27,5"-28/29" ráfikov.

Dodatočné parametre

Kategória: Ochranné vložky do ráfiku
Predajňa: Žilina - VELOsprint

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 Logo Joe-s no flats

Je to naša láska k bicyklovaniu a čerstvému ​​vzduchu, ktorá nás robí slobodnými. Darmo jazdiť, cestovať, objavovať, dochádzať alebo súťažiť. Toto je náš príbeh:

Joe's No-Flats poskytuje na trhu s bicyklami najefektívnejší ocenený tmel na ochranu proti prepichnutiu na svete . Náš produktový rad obsahuje tmely na báze latexu aj tmely bez amoniaku, s bezdušovými roztokmi a príslušenstvom, samouzatváracie trubice , bezdušové prevodové sady  mazivá založené na najpokročilejšej technológii Nano, vynikajúce čistiace prostriedky a bioodmasťovače a ďalšie. 

Duch Joe's No-Flats ako spoľahlivého, popredného a inovatívneho výrobcu sa odráža v našich výrobkoch a je viditeľný v novej a jedinečnej rade výrobkov, ktoré verne slúžia profesionálnym cyklistom na celom svete.

Naša snaha o vývoj vynikajúcich produktov je založená na dvoch pilieroch:

1. Technológia: Čerpáme z desaťročí vývoja produktov na báze polymérov, technológie a hlbokého technického know-how. Toto silné technologické zázemie umožňuje nášmu tímu výskumu a vývoja kreatívne vyvíjať produkty s vynikajúcim výkonom a jedinečnými prispôsobeniami potrebám zákazníkov. Zároveň sa usilujeme, aby boli naše výrobky ekologické a ohľaduplné k životnému prostrediu. Pomáhame tak chrániť naše krásne vonkajšie prostredie.

2.  Milujeme bicyklovanie! Veríme, že príroda a vonku sme tam, kde by sme mali byť, s bicyklom. Naši zákazníci radi jazdia na bicykloch vonku na diaľku, na ľahkých alebo náročných terénoch. Niektorí z nich radi jazdia na krásnych, kľukatých spevnených cestách alebo idú z kopca úžasnou rýchlosťou. Niektorí chcú jednoducho ísť na bicykli do práce alebo ich použiť v meste ako najlepší dopravný systém. Iní súťažia so svojimi bicyklami na olympijských hrách alebo pretekoch svetového pohára.

To, čo spája všetkých našich zákazníkov, je snaha zamerať sa na samotnú jazdu bez bytov s dobre udržiavaným bicyklom a nie na problémy, ktoré znížia kvalitu vašej jazdy. Všetko, čo robíme - každý deň - je neustále zdokonaľovanie našich výrobkov, aby vyhovovali týmto potrebám, prispôsobovanie našich vzorcov tak, aby zodpovedali najpokročilejším novým zmesiam pneumatík, a vývoj nových a inovatívnych výrobkov.

Jazdci pre jazdcov Členovia tímu Joe's No-Flats pre výskum a vývoj, marketing a produkciu sú sami jazdci, a preto poznajú potreby jazdcov. Všetky produkty spoločnosti Joe's No-Flats sú navrhnuté a pôvodne testované v laboratóriu a neskôr profesionálnymi motorkármi za extrémnych podmienok.