SPECIALIZED S-Works Epic Frameset Satin Carbon/Lagoon Blue Marble/Spectraflair Granite/Limestone/Gloss Abalone

Kód: 70322-0204
Novinka Black Friday
Značka: Specialized
ZADARMOZADARMO €6 199 až –15 %
SPECIALIZED S-Works Epic Frameset Satin Carbon/Lagoon Blue Marble/Spectraflair Granite/Limestone/Gloss Abalone
€6 199 až –15 % od €5 299

Zvoľte variant

Celoodpružený rám SPECIALIZED S-Works Epic Frameset Satin Carbon/Lagoon Blue Marble/Spectraflair Granite/Limestone/Gloss Abalone 2022

Hej, áno, ty ... ty s tou váhou, ako si vážil, ktorý z tých šiestich identických plášťov, ktoré sú polici, je najľahší ... Iste, niektorí by ťa mohli nazvať trochu posadnutým, ale bez obáv, tu S-Works Epic hovorí presne rovnakým jazykom. Nespočet hodín strávených pri návrhoch, nekonečné testovacie okruhy, terra-bajty telemetrických dát - to všetko, aby sme sa uistili, že na stole nezostal jediný gram rýchlosti.

Múdrejší BRAIN

Kombinácia efektivity Hardtailu sa schopnosťami odpruženého bicykla je Epic vždy definovaný nekompromisným záväzkom k rýchlosti.

To a tiež viac ako 100 víťazstiev a umiestnenia na pódiu vo Svetovom pohári. Je pravda, že najnovšia verzia Epic pokračuje v tradícii a využíva najúčinnejšie odpruženie so systémom Brain, aké sme kedy vytvorili, aby sme zaistili, že bude vždy na základe mena spájaný s termínom rýchly .

Najnovšia generácia systému BRAIN ide ruka v ruke s novým EPIC-om prepracovaná a znovu nastavuje očakávania účinnosti. Využíva novú platformu šliapania vyladenú pre preteky, aby sme zaistili, že každý watt bude prevedený do pohybu vpred a zároveň bude pohlcovať nerovnosti, ktoré spomaľujú a to veľmi hladko. Viac ako kedykoľvek predtým.

Rám a Brain

Úplne nový karbónový rám FACT 12m Epic je prepracovaný s dôrazom na efektívny prenos energie a lepšiu ovládateľnosť. Je vybavený o 15% tuhším zadným trojuholníkom, aby bolo možné plne využiť novú závodnú platformu BRAIN pre šliapanie. Nový spôsob vrstvenia karbónu znamená úsporu hmotnosti predného trojuholníka a posiela už tak vysoký pomer tuhosti k hmotnosti k nebeským výšinám.

Ak by rýchlosť mohla hovoriť, predstavila by sa v podobe úplne nového rámu S-Works Epic. S-Work Epic poskytuje 100 milimetrov brilantne účinného zdvihu ovládaného systémom Brain a zvyšuje tuhosť zadného trojuholníka na prenos energie. Použité vrstvenie karbónu vo formáte FACT 12m a plne karbónové uchytenie tlmiča z neho robí najľahší odpružený rám, ktorý sme kedy vytvorili, a to všetko súčasne s najlepším ovládaním, ktoré sme kedy Epicu dali. Rád vás spoznávam, pani Rýchlosť.

Detailné informácie

Farba: Čierna, Veľkosť rámu: XS
Informujte sa | 74822-0201
€6 199
Farba: Čierna, Veľkosť rámu: S
Informujte sa | 74822-0202
€6 199
Farba: Čierna, Veľkosť rámu: M
Informujte sa | 74822-0203
€6 199
Farba: Čierna, Veľkosť rámu: L
Skladom (1 ks) | 70322-0204
Môžeme doručiť do: 3.12.2021
€6 199
€5 299
Farba: Čierna, Veľkosť rámu: XL
Informujte sa | 74822-0205
€6 199

Podrobný popis

  • Ak by rýchlosť mohla hovoriť, predstavila by sa v podobe úplne nového rámu S-Works Epic. S-Work Epic poskytuje 100 milimetrov brilantne účinného zdvihu ovládaného systémom Brain a zvyšuje tuhosť zadného trojuholníka na prenos energie. Použité vrstvenie karbónu vo formáte FACT 12m a plne karbónové uchytenie tlmiča z neho robí najľahší odpružený rám, ktorý sme kedy vytvorili, a to všetko súčasne s najlepším ovládaním, ktoré sme kedy Epicu dali. Rád vás spoznávam, pani Rýchlosť.
  • Spojenie 100 milimetrov najviac efektívneho zdvihu na planéte s CHASSI RockShox SID SL Ultimate, vidlica RockShox SID SL so systémom BRAIN znamená závodné dokonalosť v pruženia.
Rám
S-Works FACT 12m Carbon, Progressive XC Race Geometry, Rider-First Engineered™, threaded BB, 12x148mm rear spacing, internal cable routing, 100mm of travel
Vidlica
RockShox SID SL ULTIMATE BRAIN, Top-Adjust Brain damper, Debon Air, 15x110mm, 44mm offset, 100mm Travel
Tlmič
RockShox-Specialized BRAIN, Rx XC Tune, 5 Position Platform Adjust, Rebound Adjust, Integraded Extension, 265x52.5mm
Predstavec
-
Sedlo
S-Works FACT carbon, 10mm offset, 30.9mm
Sedlovka
S-Works FACT carbon, 10mm offset, 30.9mm
Sedlová objímka
Specialized Alloy 34.9, Titanium Bolt
Poznámka
*výrobca si vyhradzuje právo na zmenu špecifikácie bicykla a/alebo zlepšenie dizajnu a komponentov bez predchádzajúceho upozornenia.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Specialized Bicycles a VELO sprint uzatvorili partnerstvo a v roku 2011 (04.03.2011) ako jeden z prvých projektov v strednej Európe vznikol Specialized Concept Store Žilina a o dva roky neskôr v roku 2013 (04.03.2013) Specialized Concept Store Nitra zameraný na predaj špičkových bicyklov, doplnkov amerického gigantu SPECIALIZED. V roku 2020 sme otvorili náš najväčší a najmodernejší SPECIALIZED BRAND STORE BRATISLAVA . 500m2 výstavno - predajnej plochy, kde si prídu na svoje všetci vášniví cyklisti.

Spoločnosť založil v roku 1974 Američan Mike Sinyard. Mike bol hardcore cyklistom, ktorý nedokončil štúdium na univerzite v San Jose a tak sa rozhodol vytvoriť vlastnú firmu Specialized. V začiatkoch spoločnosť dovážala talianske komponenty do USA, kde boli ťažko dostupné. O dva roky neskôr už začala s produkciou vlastných komponentov. V roku 1979 vyšiel z tovární prvý cestný bicykel Allez, ktorý sa vyrábal v Japonsku. O ďalšie dva roky predstavil Specialized celoodpružený horský bicykel Stumpjumper, ktorý sa stal symbolom spoločnosti. Rok 1989 bol pre spoločnosť prelomový, keď ako prvá predstavila horský rám z uhlíkových vlákien. V roku 2001 kúpila spoločnosť Merida 19%  spoločnosti Specialized, napriek tomu je firma je jedným z najväčších predajcov spolu so ďalšími zvučnými značkami Giant a Trek.

 

Viac o spoločnosti SPECIALIZED BICYCLES

 

Mike Sinyard CEO and founder SPECIALIZED BICYCLES