2. ročník Detskej Tour Petra Sagana bude v Nitre v apríli

2. ročník bude mať 9 kôl a to naše nitrianske, na ktorom sa opäť bude podieľať aj VeloSprint, bude v nedeľu 22.4.2018.

Organizátori zverejnili aj prvú novinku, ktorá nás čaká v tomto roku - bicykle a svaly si budú môcť rozhýbať aj rodičia. Po skončení kategórie starších žiakov môžu na rovnakej trati súťažiť aj rodinní príslušníci mladých cyklistov. Hoci nepôjde o víťazstvo, ale skôr o zábavu, organizátori uvádzajú, že výsledné poradia dieťaťa a rodiča sa sčítajú. Presné pravidlá sa dozviete včas.

My opäť pripravujeme veľkú testovaciu akciu bicyklov, podobne ako minulý rok. Na výber bude viac ako 50 modelov cestných bicyklov, horských a e-bajkov. Pre veľký záujem bude potrebné registrovať sa vopred, aby sa vám bicykel ušiel. Formulár zverejníme približne mesiac dopredu a samozrejme vám dáme vedieť tu v newsletteri alebo na našom FB Velosprint.

V skratke o DTPS.

Detská Tour Petra Sagana je určená pre deti do 14 rokov. Súťaží sa v kategóriách od najmladších po najstarších. Cyklistický okruh je väčšinou nenáročný (lúka, ihrisko, lesná cesta) a malým cyklistom môžu rodičia fandiť priamo pri trati. Počas súťaže je pripravený aj ďalší atraktívny program. Deti súťažia podľa kalendára súťaže. Všetci účastníci dostávajú účastnícke listy s podpisom Petra Sagana a najlepší v kategóriách získajú poháre a medaile Petra Sagana. Propozície k súťaži budú zverejnené aj na www.detskatour.sk. 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie