Predajňa Specialized brand store Bratislava OTVORENÁ

velosprint_1200x400_mail_banner

Tento rok sme si pre vás pripravili jedno veľké prekvapenie. Otvárame nový SPECIALIZED brand store v Bratislave! Po NitreŽiline tak ide o tretiu prevádzku tohto typu.

Pôjde o 500m2 výstavno - predajnej plochy, kde si prídu na svoje všetci vášniví cyklisti - od špecialistov na downhill/freeride, cez nadšencov MTB cyklistiky, či „cestných pirátov“. V portfóliu sa bude nachádzať široká škála doplnkov, príslušenstva a cyklo oblečenia.

K dispozícií bude pre vás taktiež servisné stredisko SPECIALIZED. Vďaka rýchlej dostupnosti komponentov na bicykle Specialized, najvyššej úrovne technických a odborných znalostí a rýchlosti nášho personálu vyhovieme aj tým najnáročnejším požiadavkám našich klientov.

Pripravili sme pre vás taktiež „RETÜL bike fit“. Jedná sa o jedinečný princíp a systém nastavenia posedu, ktorý bol v súčinnosti s dr. Andrewom Pruittom privedený na trh práve firmou Specialized. (táto služba je momentálne nedostupná. Predbežný termin spustenia služby „RETÜL bike fit“ je jún 2021)

sbs2

Stále málo? K dispozícií bude pre vás aj možnosť testovacej jazdy elektrobicyklov a bicyklov Specialized, najvyššia úroveň technickej prezentácie a ochotný personál.

sbs3

Otváracia doba je rovnaká, ako v našich ostatných predajniach, a to nasledovne:
Pon - Pia:
10:00 - 18:00
Sobota:
09:00 - 12:00
Nedeľa:
ZATVORENÉ

Bratislava, Vajnorská ulica č. 127

tel. +421 2 22 11 17 20 predajňa    email :  specialized-ba@velosprint.sk

tel. +421 2 22 11 17 22 predajňa

tel. +421 2 22 11 17 23 servis

Tím Velosprint / Specialized brand store Bratislava

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie