Vybláznené deti, spokojní rodičia - DTPS v Nitre úspešná!

Mladí pretekári si v tejto etape vyskúšali, aké to je búšiť do pedálov, čo to dá. Rovinatý profil umožňoval vyskúšať si okrem tradičného terénu aj rýchle asfaltové pasáže, brzdy aj nájazdy do zákrut a ukázal, aký silný motor sa skrýva v jednotlivých pretekároch. Pre divákov to bolo veľmi atraktívne divadlo, deti mali takmer stále pred očami a mohli ich povzbudzovať spolu s bubeníkmi zo skupiny Tambores. Na štart sa postavila 500-ka detí, mnohé vôbec prvýkrát a podľa reakcií v cieli, sa im táto nová skúsenosť veľmi páčila. Na stupne víťazov sa dostali nielen tí najlepší z každej kategórie, ale aj skokani dňa, čiže deti, ktoré sa dokázali v najviac zastúpených kategóriách oproti štartovej pozícii zlepšiť najviac. 

Kompletné výsledky nájdete tu.

Detská Tour Petra Sagana je určená pre deti do 14 rokov. Súťaží sa v kategóriách od najmladších po najstarších. Cyklistický okruh je väčšinou nenáročný (lúka, ihrisko, lesná cesta) a malým cyklistom môžu rodičia fandiť priamo pri trati. Počas súťaže je pripravený aj ďalší atraktívny program. Deti súťažia podľa kalendára súťaže. Všetci účastníci dostávajú účastnícke listy s podpisom Petra Sagana a najlepší v kategóriách získajú poháre a medaile Petra Sagana.

Veľká testovačka bajkov svetových značiek

Veľký ohlas mala aj naša testovacia akcia, v ktorej si viac ako 100 záujemcov prišlo vyskúšať ten svoj „stroj“. Na výber bolo 50 modelov cestných, horských a e-bajkov 5 značiek. Okrem bicyklov bol veľký záujem aj o rady našich skúsených profi poradcov, ktorí sa nezastavili naozaj celý deň. Všetky fotky  a video nájdete na našom Facebooku Velosprint

(spracované podľa a foto z DTPS: detskatour.sk)

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie