SPECIALIZED Roll Kickstand Black

Vždy sme mali vzťah lásky a nenávisti k stojanom. Keď fungujú správne, sú skvelé – jednoduchý a jednoduchý spôsob, ako nechať bicykel posadený. Ale nejako sa zdá, že vždy zlyhajú, keď to najmenej čakáte, končiac hlasným CRASH! a poškriabaný bicykel. Preto sme sa rozhodli vyvinúť stojan, ktorý robí svoju prácu a robí ju dobre. A majte na pamäti, že tento stojan bol špeciálne navrhnutý pre Rolls s pneumatikami 650b x 2,3".

Farba
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
€9,90
Dostupnosť: Informujte sa
Kód: 98918-3001
SPECIALIZED Roll Kickstand Black

Podrobný popis

  • Špeciálne navrhnuté pre Specialized Roll a jeho pneumatiky 650b x 2,3".
  • Jednoduchá montáž odstraňuje žihadlo z montáže.
  • Bezchybne vyváži váš bicykel.

Dodatočné parametre

Kategória: Stojany na bicykel
Modelový rok: 2021
Farba: Čierna
Veľkosť kolies: 29", 28", 27.5+, 27.5"

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Specialized Bicycles a VELO sprint uzatvorili partnerstvo a v roku 2011 (04.03.2011) ako jeden z prvých projektov v strednej Európe vznikol Specialized Concept Store Žilina a o dva roky neskôr v roku 2013 (04.03.2013) Specialized Concept Store Nitra zameraný na predaj špičkových bicyklov, doplnkov amerického gigantu SPECIALIZED. V roku 2020 sme otvorili náš najväčší a najmodernejší SPECIALIZED BRAND STORE BRATISLAVA . 500m2 výstavno - predajnej plochy, kde si prídu na svoje všetci vášniví cyklisti.

Spoločnosť založil v roku 1974 Američan Mike Sinyard. Mike bol hardcore cyklistom, ktorý nedokončil štúdium na univerzite v San Jose a tak sa rozhodol vytvoriť vlastnú firmu Specialized. V začiatkoch spoločnosť dovážala talianske komponenty do USA, kde boli ťažko dostupné. O dva roky neskôr už začala s produkciou vlastných komponentov. V roku 1979 vyšiel z tovární prvý cestný bicykel Allez, ktorý sa vyrábal v Japonsku. O ďalšie dva roky predstavil Specialized celoodpružený horský bicykel Stumpjumper, ktorý sa stal symbolom spoločnosti. Rok 1989 bol pre spoločnosť prelomový, keď ako prvá predstavila horský rám z uhlíkových vlákien. V roku 2001 kúpila spoločnosť Merida 19%  spoločnosti Specialized, napriek tomu je jedným z najväčších predajcov spolu so ďalšími zvučnými značkami Giant a Trek.

 

Viac o spoločnosti SPECIALIZED BICYCLES