Vážení zákazníci, z dôvodu pandemických opatrení z uznesenia vlády č. 678 sú naše predajne VELOsprint Nitra, VELOsprint Žilina, Specialized Concept Store Nitra a Specialized Concept Store Žilina od 24. októbra 2020 (vrátane) do 1. novembra 2020 ZATVORENÉ. V prípade záujmu nákupu tovaru je aj naďalej možné vytvoriť si e-shopovú objednávku ALEBO objednať si tovar telefonicky. Naše e-shopy nájdete na: www.s-velosprint.sk alebo www.velosprint.sk Telefonický kontakt je možný od 10:00 do 16:00 (pon-pia) na čísle: 0948 380 741 (Nitra) 0903 535 450 (Žilina) Bicykle, ktoré zostali u nás na servise, budú po dokončení servisných prác zavezené k zákazníkom domov. Ďakujeme za pochopenie. VELOsprint

Elektrobicykel Specialized Vado - do mesta aj na výlet

Život je dnes rýchly, niekedy je ťažké držať krok - preto nie je čas otáľať.
Ako sa ale udržať fit vo viacerých smeroch - v práci, pri zábave alebo pri rodinných chvíľach? Turbo Vado by mohla byť odpoveďou, ako držať krok pri dnešnom hektickom živote.

 

Čím je Turbo Vado výnimočné?

Počnúc zaujímavým, futuristickým dizajnom a viacerými farebnými prevedeniami, s týmto bajkom sa dostanete kamkoľvek - ale rýchlejšie. A elegantnejšie.
Bicykel je osadený vlastnými integrovanými svetlami - zadné si ani nevšimnete!


Tichý motor má až 350W pri asistencií šlapania a pomocou vlastného softvéru a zložitých algoritmov zosiluje výkon, ktorý vkladáte do šlapania, pričom je možné použiť vlastné nastavenia.
Motor má nízko uložené ťažisko, čo je ďalšia výhoda pri ovládaní.

Nastavenie batérie sa dá ovládať pomocou funkcionalít ANT+ a Bluetooth® cez aplikáciu Turbo Vado Mission Control v smartfóne. Aplikácia bude dostupná v najbližších dňoch.

Nové Turbo Vado máme dostupné aj na našich predajniach Specialized Concept Store Nitra aj Žilina!