Swat™ Technológia

SWAT™ ide o systém, ktorý zaisťuje mať pri sebe alebo na bicykli všetky potrebné doplnky, náradie, fľašu, výživu-hydratáciu pri Vašom každodennom výjazde na bicykli. Všetko je riešené s ohľadom na aerodynamiku, eleganciu a jednoduchú manipuláciu.

Prečo nosiť batoh, ak nemusíte? Celé roky to bola otázka, ktorá nás trápila, a nakoniec nás to podnietilo znovu objaviť spôsob, akým sme sa pozerali na skladovanie na bicykli aj na tele. Skratka na uskladnenie (Storage - Water - Air - Tools), uskladnenie, vody, vzduchu, náradia. Technológia SWAT spája dohromady bicykle, jazdcov a vybavenie tak, že všetko potrebné nájdete v čistom, uhladenom a aerodynamickom prevedení presne tam, kde potrebujete.

INOVÁCIA

Technológia SWAT™
Všetko, čo potrebujete, tam kde by to malo byť. Prilepili by ste si náradie lepiacou páskou na kapotu auta, alebo montpáky na nádrž na motorke? Iste, že nie. Do dnešnej doby neexistovalo integrované riešenie na umiestnenie nevyhnutností pri MTB, cestnom alebo triatlonovom závode. Ale tam, kde mal svet problém, sme našli riešenie. Naše rámy a oblečenie kompatibilné so SWAT™ sú revolúciou v oblasti úžitkových vlastností, pričom uvedené modely zahŕňajú všetko, čo potrebujete na opravu počas bicyklovania a ešte oveľa viac. Táto nová technológia umožňuje skladovanie fľašiek, pumpičiek, náradia, výživy/hydratácie tak aby Vám to nikde nezavadzalo. Rozlúčte sa s nevzhľadnými baliacimi taštičkami, aby ste všetko, čo potrebujete, umiestnili presne tam, kde to chcete.

Na to, aby ste mohli využiť našu technológiu SWAT™, nemusíte minúť veľa peňazí, dokonca ani vlastniť bicykel Specialized. Kúsky, ako sú naše šortky alebo vesta SWAT™, poskytujú ekonomický spôsob, ako udržať nevyhnutné jazdecké potreby na chrbte a na tele, kde ostanú prakticky nepovšimnuté. V celej konštrukcii sme starostlivo rozmiestnili rôzne vrecká, do ktorých možno uložiť predmety bez výrazného posúvania alebo nepohodlia. V podstate to znamená, že debata o tom, kde si nechať kľúče alebo telefón, je konverzácia rezignovaná do minulosti.

Pre nadšencov horských bicyklov sme tiež urobili SWAT™ charakteristickým prvkom našich návrhov. To sa rovná plne integrovaným riešeniam núdzových opráv, ako je náš multifunkčný nástroj EMT namontovaný na ráme a nástroj na reťaz s horným uzáverom, na vyriešenie akejkoľvek mechanickej opravy na traily. A tým, že sme sa zaviazali k ideológii, že všetky naše rámy by mali byť schopné pohodlne umiestniť jednu fľašu s vodou, tiež sme eliminovali potrebu nosiť hydratačný vak vyvolávajúci potenie chrbta.

V prípade úložných riešení na bicykli sme zvolili podobný „prehnaný“ prístup k našim návrhom. Pre triatlonový segment sme vytvorili integrované úložné riešenia, ako sú Fuel Cell, Fuelselage a Tripod, ktoré poskytujú spôsoby prepravy jedla, vzduchu a nástrojov, ktoré neznižujú aerodynamickú výhodu Shiv na ceste.

Najpôsobivejšie však je, že naše patentované dvierka SWAT™ poskytujú vybrané karbónové rámy s najlepšími integrovanými úložnými riešeniami. Jednoduchým stlačením a potiahnutím klietky na fľašu spodnej trubice získate prístup k obrovskému množstvu úložného priestoru, a to všetko bez ohrozenia integrity alebo kvality jazdy rámu. Čokoľvek sa vám tam zmestí, môžete s tým jazdiť, takže buďte kreatívni a majte svoje jazdné potreby tam, kde ich chcete mať – z chrbta aj na bicykli.