Prilby Specialized vám zavolajú pomoc

Je bežné, že sa cyklista vyberie na jazdu sám. V prípade nehody, pádu, či nárazu ale nemusí byť nablízku nikto, kto by zavolal pomoc. Vlastne "nemusel", pretože teraz už je - prvá prilba Specialized so senzorom ANGi, ktorý sám zistí, že sa stala nehoda a privolá pomoc! Prečítajte si o tejto vychytávke viac.

 

 

ANGi je prvá technológia na helmách, ktorá vás ochráni pred, počas aj po páde.
Jej malý senzor funguje ako detektor pádu, bezpečnostnej signalizácie a môže sledovať vašu aktuálnu polohu. Pokiaľ sa prihodí pád na bicykli, ANGi pošle GPS súradnice na vybrané kontakty a informuje ich, že potrebujete pomoc.

Nasledujúce video popisuje princíp fungovania nových prilieb Specialized ANGiSpecialized chcel posunúť latku bezpečnosti ešte vyššie, a tak všetky prilby vybavili známou technológiou ochrany mozgu MIPS.
Pri novom systéme MIPS pridali možnosť pohybu vnútornej vložky aj do rôznych strán, a tak by mal byť mozog chránený, aj pri náraze z viacerích uhlov, nielen spredu.

 

Najnovšie prilby Specialized s technológiou ANGi a MiPS nájdete v našich predajniach SPECIALIZEC CONCEPT STORE v Nitre a v Žiline

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie